Gwiazdy

Adam Woronowicz o „Kodzie genetycznym”: „Kiedy pojawia się miłość, wszystko wymyka się spod kontroli”

"Namiętność na planie „Kodu genetycznego”, reporter: Mateusz Jarosławski, prowadząca: Kinga Burzyńska

Gwiazdy

Adam Woronowicz o „Kodzie genetycznym”: „Kiedy pojawia się miłość, wszystko wymyka się spod kontroli”

"Namiętność na planie „Kodu genetycznego”, reporter: Mateusz Jarosławski, prowadząca: Kinga Burzyńska

W każdy poniedziałek o godz. 21.30 możemy śledzić losy bohaterów nowego serialu TVN „Kod genetyczny”. Dlaczego jest to wyjątkowy serial? I kim są jego bohaterowie? Zobacz naszą relację z planu.

Namiętność na planie „Kodu genetycznego”

"Kod genetyczny" to serial obyczajowy z wątkiem kryminalnym, w którym tajemniczy i tragiczny wypadek stawia przeciwko sobie najbliższe osoby – ojca i syna. Sytuacja, która nigdy nie powinna się zdarzyć niszczy ich dotychczasowy świat. W „Kodzie genetycznym” śledzimy dramatyczne wybory głównych bohaterów pomiędzy lojalnością wobec rodziny, namiętnością i prawdą.

Co o swojej postaci myśli Karolina Gruszka? Czy Iza Berger jest osobą do szpiku kości złą?

Ja mam takie poczucie, że rzeczywiście ona sieje zniszczenie w sobie w środku i dookoła, ale mam wrażenie, że nie podejmuje tej decyzji ani przez sekundę. To jest jakiś taki wir, który ją wciąga i ona nie jest w stanie się zatrzymać i chciałaby żeby było zupełnie inaczej

- mówi Karolina Gruszka w rozmowie z Kingą Burzyńską.

Bohaterowie „Kodu genetycznego” uwikłani w miłosny trójkąt przeżywają emocjonalny roller coaster, który mało kto potrafiłby udźwignąć.

Myślę, że każda z postaci może tak powiedzieć. Każdy z nas został tutaj fest obsłużony przez naszych scenarzystów. Utrata żony, próbuje sam wychowywać syna, z którym sobie radzi tak, jak sobie radzi. Jest bardzo uczciwym człowiekiem. Kiedy chodzi w jego życie burza, czyli miłość, to wszystko zaczyna się wymykać spod kontroli. To jest ogromna energia, siła i on się staje taki bezradny

- opowiada dziennikarce Dzień Dobry TVN Adam Woronowicz o postaci Tomasza Skowrońskiego. Aktor uważa, że jest to serial wyjątkowy. Dlaczego?

Jeżeli to jest historia rozpięta w ciągu kilkunastu dni, to ja przyznam się szczerze, konia z rzędem każdemu, kto wytrzymałby taki rodzaj wydarzeń. Roller coaster to jest mało powiedziane.

- dodał Adam.

Kim jest bohater grany przez Maćka Musiałowskiego?

Mój bohater jest takim typowym 19-latkiem w XXI wieku. Takim młodym człowiekiem rzuconym w tą całą rzeczywistość, więc staram się pokazać problemy młodego człowieka

- zdradził aktor.

"Kod genetyczny" - fabuła

Wybitny genetyk Tomasz Skowroński po śmierci żony związał się z Izą Berger.

Jednak to nie kobieta, a praca pochłania go całkowicie, a relacja z dorastającym synem Piotrem jest pełna napięcia. Chłopak nie może pogodzić się ze śmiercią matki, nie akceptuje zasadniczego ojca i wdaje się w zakazany romans z jego partnerką.

To komplikuje już i tak ciężkie relacje między mężczyznami. Co dalej z tego wyniknie?

Produkcja TVN pojawiła się na antenie już 2 marca i od tej pory w każdy poniedziałek o godz. 21.30 można przyglądać się losom jej bohaterów. Serial w reżyserii Adriana Panka dostępny jest także na platformie Player, gdzie regularnie będą pojawiały się jego kolejne odcinki.

W serialu pojawia się prawdziwie gwiazdorska obsada. W głównych rolach zobaczymy: Karolinę Gruszkę (Iza Berger), Adama Woronowicza (Tomasz Skowroński) i Macieja Musiałowskiego (Piotr Skowroński). Nie zabraknie też kreacji aktorskich Michała Żurawskiego, Krzysztofa Pieczyńskiego, Katarzyny Herman czy Marcela Sabata.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
77
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0