Gwiazdy

Anna Starmach na pierwszym spacerze z synkiem. "Inaczej to sobie wyobrażałam"

Gwiazdy

Justyna Rojek/East News

Anna Starmach niedawno po raz drugi została mamą. Kilka dni temu na świecie pojawił się jej syn, Gucio. Teraz jurorka MasterChefa po raz pierwszy wybrała się z nim na spacer. Nie wszystko jednak poszło po jej myśli.

Anna Starmach o ciąży

Znana kucharka po raz pierwszy urodziła w 2018 roku. Wówczas na świat przyszła jej ukochana córeczka, Jagienka. Codzienność młodych rodziców wywróciła się do góry nogami, jednak Anna Starmach doskonale spełniała się w roli mamy.

Gdy dowiedziała się, że jest w drugiej ciąży, wzruszyła się, ponieważ zawsze marzyła o większej rodzinie.

- Rozpłakałam się, kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, bo bardzo chcieliśmy, żeby Jagienka miała rodzeństwo . Ja mam dwie siostry, Piotr ma siostrę, zawsze chcieliśmy mieć dużą rodzinę - powiedziała Anna Starmach w wywiadzie dla "Vivy!".

Anna Starmach na spacerze z dziećmi

Dopóki Anna i Piotr nie znali płci dziecka, przypuszczali, że będzie to córka i snuli wizje, jak kolejna pociecha będzie dogadywać się z Jagną. Gdy okazało się, że oczekują syna, spełniło się marzenie męża jurorki MasterChefa. Gustaw przyszedł na świat w pierwszej połowie maja. Młoda mama chętnie dzieli się pięknymi chwilami ze swoimi fanami w mediach społecznościowych i ze względu na to opublikowała zdjęcie ze spaceru, na który wybrała się 18 maja.

- Myślałam, że skoro Gucio rodzi się w maju, to na nasz pierwszy spacer ubiorę klapeczki i sukienkę, bobasowi planowałam włożyć tylko bodziak, do tego lekki otulacz. Tymczasem pogoda zaskoczyła młodych rodziców . Konieczna była peleryna, śpiworek, w zapasie czekał ochraniacz na deszcz i termos z herbatą. I choć było zupełnie inaczej niż to sobie wyobrażałam to BYŁO WSPANIALE! Pierwszy spacer w czwórkę za nami - napisała Anna Starmach na Instagramie.

Cukierniczka pokazała również uroczy filmik, na którym widać, jak Jagna z czułością i skupieniem pcha przed sobą wózek z młodszym bratem. Wielu fanów rozczuliły owe ujęcia. Pisali: "Wyglądacie cudownie", "Piękna rodzinka", "Milo na Was patrzeć" czy "Z dziećmi nigdy nie jest tak, jak się planuje".

Czego córka uczy się od taty? Anna Starmach o swojej relacji z ojcem. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości