Gwiazdy

Anna Starmach na pierwszym spacerze z synkiem. "Inaczej to sobie wyobrażałam"

Gwiazdy

Anna Starmach

Anna Starmach niedawno po raz drugi została mamą. Kilka dni temu na świecie pojawił się jej syn, Gucio. Teraz jurorka MasterChefa po raz pierwszy wybrała się z nim na spacer. Nie wszystko jednak poszło po jej myśli.

Anna Starmach o ciąży

Znana kucharka po raz pierwszy urodziła w 2018 roku. Wówczas na świat przyszła jej ukochana córeczka, Jagienka. Codzienność młodych rodziców wywróciła się do góry nogami, jednak Anna Starmach doskonale spełniała się w roli mamy.

Gdy dowiedziała się, że jest w drugiej ciąży, wzruszyła się, ponieważ zawsze marzyła o większej rodzinie.

- Rozpłakałam się, kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, bo bardzo chcieliśmy, żeby Jagienka miała rodzeństwo . Ja mam dwie siostry, Piotr ma siostrę, zawsze chcieliśmy mieć dużą rodzinę - powiedziała Anna Starmach w wywiadzie dla "Vivy!".

Anna Starmach na spacerze z dziećmi

Dopóki Anna i Piotr nie znali płci dziecka, przypuszczali, że będzie to córka i snuli wizje, jak kolejna pociecha będzie dogadywać się z Jagną. Gdy okazało się, że oczekują syna, spełniło się marzenie męża jurorki MasterChefa. Gustaw przyszedł na świat w pierwszej połowie maja. Młoda mama chętnie dzieli się pięknymi chwilami ze swoimi fanami w mediach społecznościowych i ze względu na to opublikowała zdjęcie ze spaceru, na który wybrała się 18 maja.

- Myślałam, że skoro Gucio rodzi się w maju, to na nasz pierwszy spacer ubiorę klapeczki i sukienkę, bobasowi planowałam włożyć tylko bodziak, do tego lekki otulacz. Tymczasem pogoda zaskoczyła młodych rodziców . Konieczna była peleryna, śpiworek, w zapasie czekał ochraniacz na deszcz i termos z herbatą. I choć było zupełnie inaczej niż to sobie wyobrażałam to BYŁO WSPANIALE! Pierwszy spacer w czwórkę za nami - napisała Anna Starmach na Instagramie.

Cukierniczka pokazała również uroczy filmik, na którym widać, jak Jagna z czułością i skupieniem pcha przed sobą wózek z młodszym bratem. Wielu fanów rozczuliły owe ujęcia. Pisali: "Wyglądacie cudownie", "Piękna rodzinka", "Milo na Was patrzeć" czy "Z dziećmi nigdy nie jest tak, jak się planuje".

Czego córka uczy się od taty? Anna Starmach o swojej relacji z ojcem. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości