Gwiazdy

Anna Kalczyńska szczerze o końcu wakacji: "Zaczyna się kierat"

Gwiazdy

Anna Kalczyńska-Maciejowska

Anna Kalczyńska jest mamą trójki dzieci. Janek, Hania i Krysia niedługo wrócą do szkolnych ławek. Z tej okazji prowadząca Dzień Dobry TVN zdradziła, dlaczego nie przepada za początkiem roku szkolnego. Pod postem dziennikarki wywiązała się gorąca dyskusja.

Anna Kalczyńska - mama trójki dzieci

Jeszcze tylko kilka dni i uczniowie wrócą do szkoły. Z tej okazji Anna Kalczyńska opublikowała post, w którym przypomniała, że wraz z początkiem roku szkolnego następują zmiany nie tylko w życiu dzieci, ale także ich rodziców.

- Jutro ostatni raz rozpoczynam program o 9-tej. Potem jeszcze tylko kilka ostatnich dni wakacji i zaczyna się kierat. Wstawanie o świcie albo szkolne ogarnianie dzieciaków, gotowanie, zakupy, kalendarz następujących po sobie rodzinnych uroczystości i świąt - co roku to samo... - napisała prowadząca Dzień Dobry TVN. Jak przyznała, im jest starsza, tym "głupiej" buntuje się przeciwko tej przewidywalności zdarzeń.

- Trzymam kciuki za nas wszystkie, Dziewczyny! - zakończyła dziennikarka.

Anna Kalczyńska buntuje się przeciwko monotonii

W poście Anna Kalczyńska zapytała kobiety, które obserwują jej instagramowe konto, czy je także męczy monotonia pojawiająca się wraz z początkiem roku szkolnego. Na wpis zareagowała m.in. Agata Młynarska.

- Skąd ja to znam! I zawsze sobie obiecuję, że już w październiku zrobię świąteczne prezenty i... zawsze robię je na last minute - napisała dziennikarka. Pojawiły się też inne komentarze, w których fanki Anny Kalczyńskiej przyznają jej rację.

- "Nienawidzę tego, już melisę piję od tygodnia", "Na samą myśl o szkole, lekcjach, zajęciach dodatkowych itp. itd. mam ciary. Staram się póki co nie myśleć. Jeszcze są wakacje", "Ja z tych, co się buntują, oczywiście w miarę rozsądnie. Nauczyłam się egzekwować od wszystkich domowników. Jestem mamą, żoną, ale nie służącą. Jestem w tym wieku, że już nic nie muszę, w końcu to do mnie dotarło i jest mi z tym dobrze. Najważniejsze to odpowiedni podział ról, w końcu nie mieszkam sama", "Jak pomyślę o nadchodzącym kieracie, to mi się chce wyć!!!!!" - czytamy pod postem prowadzącej Dzień Dobry TVN.

Zobacz także:

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na romantycznym zdjęciu z Laurą. "Dla mnie te 365 dni były darem"

Mąż Joanny Krupy oszalał na punkcie ich córki. "Odkąd ona się urodziła, to ja mogę, ale nie muszę być"

Asia Lazar z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" będzie miała córeczkę. Opowiedziała, jak zareagował jej partner

Zobacz wideo: Anna Kalczyńska o swoim urlopie. Gdzie wyjechała?

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości