Gwiazdy

Lewandowscy i inne polskie gwiazdy debiutują na TikToku. Jak działa nowa aplikacja?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Specjaliści od mediów społecznościowych prognozowali, że rok 2020 będzie należał do aplikacji TikTok. Przekonały się do tego również gwiazdy, które nagrywają niesamowite rzeczy. Kto dołączył już do grona TikTok-erów? Jaka jest idea tej aplikacji?

Anna i Robert Lewandowscy dołączyli do TikToka

Żona najlepszego polskiego piłkarza, po sukcesie na Instagramie postanowiła spróbować swoich sił również na TikToku. Do aplikacji dołączyła zaledwie kilka dni temu, a jej konto zyskało już ponad 120 tysięcy fanów. Popularna trenerka za pomocą nowego narzędzia chce szerzyć swoją wiedzę i dzielić się poradami w kwestii treningów dla kobiet oraz zdrowego stylu życia.

Cześć tu Ania Lewandowska. Słyszałam, że na TikToku lubicie challenge, a ja też je lubię. Także wkraczam na TikToka, będę tańczyć, będę trenować, będą też wyzwania

- powiedziała trenerka.

Na jednym z opublikowanych filmów wystąpił również Robert. Małżeństwo wykonało niezwykle efektowny taniec, a jak widać Anna Lewandowska, mimo zaawansowanej ciąży, jest w świetnej formie.

Układ taneczny w wykonaniu Ani i Roberta obejrzało już prawie 2 miliony osób! To świetny wynik jak na początek TikTokowej kariery.

Rafał Maślak i inni. Jakie polskie gwiazdy dołączyły do TikToka?

Kolejną polską gwiazdą, która z sukcesem weszła do świata TikToka jest Rafał Maślak, który stara się w kreatywny sposób dostarczać rozrywki swoim fanom. Na filmikach chętnie pokazuje życie rodzinne.

Mimo że aplikacja wykorzystywana jest głównie przez dzieci i młodzież, to przekonuje się do niej coraz więcej osób. Swoje konta założyli już: Julia Wieniawa, Cleo, Joanna Krupa, Roksana Węgiel, Margaret, Ewa Chodakowska, a nawet Maryla Rodowicz!

@juliawieniawa

Tęsknimy za imprezami ? a Wy? @majapyra

♬ Lose Control - Meduza & Becky Hill & Goodboys

Dzień Dobry TVN na TikToku

Idąc z biegiem czasu my również postanowiliśmy pokazać jak świetnie bawimy się wraz z gośćmi w kulisach naszego programu. W ciekawy sposób staramy się pokazać to, co dzieje się w kuchni, na naszej scenie i jak wygląda życie programu, kiedy kamery nie patrzą. Zobaczcie, jak tańczą nasi nowi prowadzący, kiedy gasną światła w studiu!

@ddtvn

Potraficie zatańczyć ten układ? Czekamy na duety! ?? ##ohnanachallenge ##dance ##tobędziedobrydzień

♬ Oh nanana - harshapatel123

Czym jest Tik Tok?

Aplikacja TikTok, jest jedną z ulubionych i najczęściej pobieranych wśród nastolatków. Z biegiem czasu przekonują się do niej również dorośli, którzy dostrzegają potencjał, możliwości i niezwykłą kreatywność tworzonych tam treści. Ideą narzędzia jest nagrywanie krótkich filmików wideo zmiksowanych z najpopularniejszymi utworami muzycznymi, które są tam dostępne. Narzędzie dostarcza również wiele efektów, naklejek i gier nakładanych na wideo.

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

Pozostałe wiadomości