Gwiazdy

Teledysk nagrany podczas domowej kwarantanny. Dla Sorry Boys nie ma rzeczy niemożliwych

Sorry Boys w studiu DDTVN, 2017 rok

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Teledysk nagrany podczas domowej kwarantanny. Dla Sorry Boys nie ma rzeczy niemożliwych

Sorry Boys w studiu DDTVN, 2017 rok

Bartosz Krupa/East News

Sorry Boys nagrali teledysk telefonami komórkowymi, wspierając akcję #zostańwdomu. Singiel "Niedziela" jest już dostępny na serwisie YouTube i na pewno umili Wam dzień!

Wideo pełne słońca i uśmiechu

Koronawirus dotknął nas wszystkich, również artystów. Oni także muszą dostosować się do obecnej sytuacji. Zmieniają daty koncertów lub transmitują je na żywo w sieci. Niektórzy, jak się okazało, zamiast w studiu nagrywają teledyski... w domu

Tak zrobił zespół Sorry Boys, aby zachować bezpieczeństwo i zgodnie z prośbą skierowaną do obywateli - zostać w domu. Grupa nakręciła wideo pełne słońca i uśmiechu, które już zdobyło serca fanów. 

Sytuacja rozwijała się "bardzo dynamicznie". W czwartek mieliśmy spotkać się z Dawidem Grzelakiem, którego zaprosiliśmy do stworzenia teledysku do "Niedzieli". W związku z doniesieniami o rozwoju epidemii koronawirusa w Polsce, zrezygnowaliśmy ze spotkania na żywo i spotkaliśmy się na wideoczacie. W piątek postanowiliśmy, że chcemy zminimalizować ruch i udział osób zaangażowanych - na planie teledysku mieliśmy się spotkać z Dawidem tylko we dwoje. W sobotę postanowiliśmy nie ryzykować i nagrać klip, tak jak podpowiada nam serce - własnymi telefonami, nie wychodząc z domu. Nagraliśmy w Niedzielę

- poinformował zespół na Instagramie

Zobaczcie sami, jak wygląda "domowy" teledysk:

Sorry Boys - Niedziela

Sorry Boys - informacje  o zespole

To polski zespół rockowy założony w 2006 roku. Tworzą go trzy osoby: Bela Komoszyńska (śpiew, instrumenty klawiszowe), Tomasz Dąbrowski (gitara) i Piotr Blak (gitara). Debiutancki album "Hard Working Classes" pojawił się w 2010 roku. Ostatnią płytę zatytułowaną "Miłość" wydali w 2019. Jest to pierwszy, w pełni polskojęzyczny album zespołu.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
123
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
19.03.2020
Anna W.
Brawo! można?
zero% pornografii,
zero % wulgaryzmu
100% talentu