Gwiazdy

Anna Czartoryska-Niemczycka o życiu w dobie pandemii: "Wciąż mam nadzieję, że to wszystko minie"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Ciężko w to uwierzyć, lecz minął już rok od pierwszego lockdownu wprowadzonego w Polsce. Z tego powodu Anna Czartoryska-Niemczycka postanowiła podsumować ubiegłe miesiące. Choć odniosła kilka sukcesów, wyznała, że nie zawsze było kolorowo...

Anna Czartoryska-Niemczycka o swoich sukcesach

Z okazji roku życia w dobie pandemii, Anna Czartoryska opublikowała w mediach społecznościowych wymowną fotografię wykonaną nad morzem. Aktorka spogląda na nim w stronę horyzontu, jakby wypatrywała lepszego jutra. Temu ujęciu towarzyszy równie znaczący opis, ponieważ aktorka postanowiła podsumować mijające miesiące. Zaczęła od tego, że udało jej się w tym czasie osiągnąć wiele sukcesów - wydała bowiem płytę i zagrała w serialu.

- Dla mnie niezapomniane będą 3 miesiące spędzone w opustoszałej Juracie z dziećmi. Osiągnięciem było wydanie płyty "Euforia/Panika", teledysk do piosenki "Deszcze" i rola w serialu "Usta usta" . Fajnym wyzwaniem - niekupowanie ubrań przez cały rok i regularne ćwiczenie w domu - napisała Anna Czartoryska-Niemczycka na Instagramie.

Za czym tęskni Anna Czartoryska?

W kolejnej części wpisu artystka skupiła się na mniej pozytywnych aspektach codzienności. Wyznała, że tęskni za zmarłym pod koniec stycznia tatą. Na szczęście może jednak liczyć na swoje dzieci, zwierzaka oraz ukochanego.

- Do pionu stawiają mnie dzieci i suczka Bryza, którą adoptowaliśmy ze schroniska. Bardzo chciałabym już wrócić do regularnej pracy w teatrze i na planie. Tęsknię za spotkaniami z przyjaciółmi, randką w kinie, śniadaniem na mieście... Brakuje mi mojego Taty... Spotkań w dużym, rodzinnym gronie ... Staram się skupiać na tym, co blisko, co dziś. Nie robić planów, nie zamartwiać się tym, co będzie. Wciąż mam nadzieję, że to wszystko minie i znów będzie (prawie) jak dawniej - dodała aktorka.

Post Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej skłonił do przemyśleń wiele osób. W komentarzach czytamy:

  • Piękne słowa. Ja też cały czas wierzę, że będzie normalnie
  • Że do życia potrzebuje się tak niewiele... Spaceru, zdrowego jedzenia, dobrego traktowania i miłości bezwarunkowej
  • Czas który dał nam do myślenia. Brakuje wszystkiego! Ale zatrzymaliśmy się w miejscu i zaczynamy doceniać rzeczy oczywiste

Anna Czartoryska-Niemczycka przez rok nie kupowała ubrań. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości