Gwiazdy

Aleksandra Domańska oczekuje dziecka i ma pewien problem. Poprosiła kobiety o radę: "Czy ciąża ma to do siebie?"

Gwiazdy

Aleksandra Domańska niedługo zostanie mamą. W swoim wpisie na Instagramie przyznała jednak, że ma poważny problem. O pomoc i porady poprosiła inne kobiety. Z czym zmaga się gwiazda?

Aleksandra Domańska jest w ciąży

Plotki o tym, że Aleksandra Domańska jest w ciąży, pojawiały się już od pewnego czasu. Aktorka w końcu postanowiła zabrać głos i w nietypowy sposób - za pośrednictwem mediów społecznościowych - potwierdziła, że oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka. Ale ma pewien problem.

Swój najnowszy wpis na Instagramie zaczęła od stwierdzenia, że kreatywność całkowicie ją opuściła i nie ma nic do powiedzenia. - Na początku przyglądałam się temu z zaciekawieniem, czekając, aż ten moment minie. No bo minie, myślałam wtedy. Muszę po prostu odpocząć. Nigdy tego nie robiłam, więc przyszedł czas. Ale ludzie jedyni on nie mija! - napisała.

Aktorka zwróciła się do innych kobiet o poradę. - Co się dzieje, pytam i czy ktoś tu jeszcze tak ma? Złote rady? Słowa otuchy? Czy może ciąża ma to do siebie? Mówicie mi! - dodała. Na odzew ze strony internautów nie musiała długo czekać. Okazało się, że wiele kobiet doświadcza takiego stanu.

Aleksandra Hamkało, która sama niedawno została mamą, wyznała, że "w ciąży tak jest". Aktorka dodała, że u niej energia i kreatywność wróciły, ale w zupełnie innej postaci. - Nieznanej i niezbadanej, czyli trudniejszej, jakby nie patrzeć. Nowa normalność - napisała. Do sprawy odniosła się także Lara Gessler. Restauratorka uważa, że przyczyna takiego stanu jest jedna: - Oczywiście, że ciąża? - napisała.

Aleksandra Domańska - kariera

Aleksandra Domańska to jedna z popularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Szerokiej publiczności znana jest z występów w takich produkcjach jak "O mnie się nie martw" czy "Podatek od miłości".

Zobacz także:

Zobacz wideo: W Kulisach Sławy aktorka Aleksandra Domańska

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości