Gwiazdy

Nieznana oaza Agnieszki Grochowskiej. "To jest miejsce, w którym się zakochaliśmy"

Gwiazdy

Agnieszka Grochowska postanowiła wykorzystać czas izolacji na spędzenie wspólnych chwil z synami. Uciekła do swojej ukochanej "oazy". Gdzie znajduje się to tajemnicze miejsce? Jak wygląda obecnie jej praca? Aktorka zdradziła to wszystko w rozmowie z Kingą Burzyńską.

Agnieszka Grochowska i jej oaza

Aktorka na co dzień mieszka i pracuje w Warszawie. Aby złapać chwilę wytchnienia i odpocząć od zgiełku miasta, ucieka do ulubionego miejsca znajdującego się tuż pod granicą z Białorusią. Tam izoluje się od wszelkich problemów i spędza czas wśród natury.

To jest miejsce, które dawno temu kupiliśmy, w którym się zakochaliśmy. To było po tym, jak wróciłam z Kazachstanu, po dwóch miesiącach robienia filmu "Stepy"

- zdradziła Agnieszka Grochowska.

Jej odpoczynek nie jest ani trochę związany z tym, co robi na co dzień. Niewiele osób wie, że aktorka podczas izolacji stała się "drugim Adamem Słodowym".

Ja chyba zawsze nim byłam. Moi przyjaciele lata temu dali mi wiertarkę na urodziny

- przyznała ze śmiechem w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Od zawsze kochała majsterkować i budować różne konstrukcje. Co więcej, niedawno udało jej się stworzyć kuchnię polową i piaskownicę dla dzieci. Jak zapewniła, naprawdę lubi to robić.

Praca aktora w czasie pandemii

Obecna praca Agnieszki niewiele różni się od tej, jaka była przed epidemią. Aktorka od wielu lat bierze bowiem udział w międzynarodowych castingach, które odbywają się online.

Sama sobie to organizuję. Stawiam kamerkę, telefon na książkach. Siadam na tle białej ściany, po czym muszę się nauczyć tych kwestii, ale też kwestii swojego domniemanego partnera, który jest po drugiej stronie, który nic nie powie, bo nie ma go tam fizycznie

- opowiadała aktorka.

Nie jest tajemnicą, że jej kalendarz pęka w szwach - terminy zapełniły się do końca 2021 roku. Dla Agnieszki Grochowskiej takie sytuacje wciąż są absurdalne i sama nie może w to uwierzyć.

Czy wyobraża sobie powrót do teatru?

Kinga Burzyńska zapytała aktorkę, czy tęskni za codzienną pracą, graniem na deskach teatrów i kręceniem scen do filmów.

Tęsknię bardzo, bo praca zawsze była nie tylko pracą, była jakąś niesamowitą pasją

- powiedziała Agnieszka Grochowska. Wyraziła przy tym nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy, a widzowie będą znowu oglądać ulubione spektakle.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości