Gwiazdy

Agnieszka Grochowska o „Motywie”: „To połączenie kryminału, thrillera, dramatu psychologicznego z komedią”

Gwiazdy

Agnieszka Grochowska o „Motywie”: „To połączenie kryminału, thrillera, dramatu psychologicznego z komedią”

Już we wtorek 10 marca o 21.30 drugi odcinek serialu „Motyw”. W jedną z głównych wciela się znakomita Agnieszka Grochowska. Co przekonało aktorkę do wzięcia udziału w tym projekcie? Jak wspomina pracę na planie?

Agnieszka Grochowska wraca w serialu „Motyw”

Agnieszka Grochowska wraca po dłuższej nieobecności w polskim show-biznesie  z serialem "Motyw". Aktorka już na początku rozmowy przyznała, że kiedy tylko zaproponowano jej rolę w serialu, miała poczucie, że jest to niecodzienny projekt, w którym chce wziąć udział.

Jak usłyszałam na samym początku, że Paweł Maślona będzie reżyserował, że wreszcie będę miała szansę zagrać z Michałem (Czarneckim przyp. red.) i Małgosią Kożuchowską, to pomyślałam, że to musi się udać

-zdradziła Agnieszka.

Grochowska podkreśla niezwykłość reżysera „Motywu”, styl jego pracy oraz to, że w tak umiejętny sposób połączył kryminał z thrillerem, dramatem psychologicznym i komedią.

To jest bardzo trudne, ale jemu to się udało. Co oznacza też zabawę na planie. Dzięki czemu ta praca jest też taka zaskakująca

- mówi Grochowska, której bardzo podobało się również to, że na planie mogli zaryzykować i improwizować, a niewielu reżyserów na to pozwala.

Wiele pozytywnych słów o reżyserze „Motywu” mówi też Małgorzata Kożuchowska, która niedawno odwiedziła studio Dzień Dobry TVN.

Więcej o tym, co Agnieszka Grochowska robiła przez kilka lat, kiedy nie było jej w polskim kinie oraz serialach posłuchacie w naszej rozmowie. Czy aktorka poświęciła się wówczas macierzyństwu, czy próbowała swoich sił za granicą?

"Motyw" - fabuła serialu

„Motyw” jest najnowszym serialem kryminalnym TVN-u, w którym nie zabraknie kłamstwa, pozorów i miłosnego trójkąta. Uwikłana w niego jest trójka bohaterów: Luiza, Maks oraz „Czarna”.

10-odcinkowego serialu rozgrywa się w Gdańsku. W jednej z tamtejszych restauracji padają strzały, a sprawa zostaje przydzielona śledczemu z własnymi, dużymi problemami. Kto kłamie, a kto miał motyw? Wszystko wydaje się jasne, ale wcale takie nie jest...

Akcja rozgrywa się w teraźniejszości i w przeszłości, dlatego najważniejsze role wymagały podwójnej obsady. Dorosłą Luizę zagra Małgorzata Kożuchowska, jej młodsze wcielenie - Grażyna Sobocińska.

W obsadzie serialu oprócz Grochowskiej pojawi się plejada znanych nazwisk: Małgorzata Kożuchowska, Michał Czernecki, Andrzej Konopka Magdalena Walach, Olga Bołądź oraz Adama Ferency.

>>> Oglądaj serial Motyw w Player.pl <<<

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
74
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
09.03.2020
;-)
O:-) :O :-$ :-) :-) :-) :-) :-) :-)