Gwiazdy

Agnieszka Chylińska wraca na scenę. "Cieszymy się jak dzieci"

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska
Tomasz Urbanek/East News

Trwająca pandemia pokrzyżowała plany artystów. Kiedy poluzowano obostrzenia, muzycy rozpoczęli przygotowania do koncertów. Agnieszka Chylińska ogłosiła, że w sierpniu wystąpi w trzech miastach. Gwiazda nie kryła radości.

Agnieszka Chylińska – koncerty w sierpniu

Agnieszka Chylińska obchodzi 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji zorganizowała trasę koncertową "Warto było szaleć tak!". Niestety przez pandemię artystka musiała przełożyć świętowanie. Teraz, kiedy można już organizować wydarzenia kulturalne, piosenkarka wraca na scenę. Zapowiedziała trzy koncerty, które odbędą się w sierpniu, oczywiście z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Kochani! Cieszymy się jak dzieci, mogąc przekazać Wam wreszcie dobre wiadomości

- napisała.

Artystka poinformowała, że na koncerty w dużych halach trzeba jeszcze trochę poczekać, ale te wakacyjne, w amfiteatrach mogą się odbyć.

Już niedługo możecie spotkać się z nami w Ostródzie, Mrągowie i Płocku (…) Nie możemy się doczekać spotkań na żywo z Wami

- dodała.

Agnieszka Chylińska – "Otwieramy koncerty"

Wokalistka wzięła udział w akcji "Otwieramy koncerty". Pod koniec czerwca, kiedy gościła w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedziała o odmrażaniu branży artystycznej.

Wiadomo, w obliczu choroby czy pandemii nie dyskutujemy. Teraz chcemy powrócić do pracy. Ja nie mówię w imieniu tzw. "gwiazd". Ja mówię w imieniu kierowców, osób, które się gwiazdami zajmują – agentów, managerów i technicznych. Ci ludzie są bez pracy, mają na utrzymaniu rodziny, więc jeśli już można coś ruszyć, to my byśmy bardzo już chcieli powrócić, a to publiczność zdecyduje czy kupi ten bilet

- zaapelowała wówczas.

Zobacz całą rozmowę:

Zobacz też:

Katarzyna Grochola buduje: "Autorski, nieprofesjonalny, być może krzywy, ale z miłością zrobiony". Co to będzie?

Mija 30 lat od premiery "Uwierz w ducha". Przypomnij sobie kultową scenę

Ellie Goulding wydała nową płytę. Czy to rodzaj terapii? "Poszukiwanie własnej duszy nie było łatwe"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości