Gwiazdy

Agnieszka Chylińska pokazała rodzinne zdjęcie z dzieciństwa. Fanka: "Wykapana mama"

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska pokazała rodzinne zdjęcie z dzieciństwa. Fanka: "Wykapana mama"

Bartosz Krupa/East News

Agnieszka Chylińska chroni swoją prywatność i unika pokazywania bliskich w mediach społecznościowych. Tym razem zrobiła wyjątek. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z mamą. Fani dostrzegli ogromne podobieństwo. 

Agnieszka Chylińska o relacji z mamą

Agnieszka Chylińska niechętnie opowiada o życiu poza sceną. Artystka chroni swoją prywatność i pilnuje, aby zarówno dzieci, jak i najbliżsi nie byli na świeczniku pierwszych stron gazet. Gwiazda w 2018 roku zrobiła jednak mały wyjątek i zgodziła się na szczerą rozmowę z Edwardem Miszczakiem, Kubą Wojewódzkim i Marcinem Prokopem. Podczas wywiadu Agnieszka zdradziła m.in. jak wyglądały relacje z rodzicami i jak najbliżsi podchodzili do jej planów na życie. Dwa lata później artystka pokazała wspólne zdjęcie z mamą na Instagramie.

 Agnieszki Chylińskiej - zdjęcie z mamą 

Agnieszka niedawno zaskoczyła swoich fanów. Na instagramowym profilu opublikowała zdjęcie z dzieciństwa, na którym pozuje wraz z mamą. Starą fotografię z wakacyjnego urlopu gwiazda podpisała jednym zdaniem.

Kiedyś to były wakacje na wypasie

Fani zachwyceni zdjęciem, licznie komentowali nowy post. Jedni doszukiwali się podobieństwa Agnieszki do mamy. Inni twierdzili, że mimo upływu lat, gwiazda nic się nie zmieniła.

Ty i mama jak klony

 – napisała fanka.

Zobacz wideo: Agnieszka Chylińska pisze o wyjątkowych dzieciach

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
91
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0