Codziennie
8:00 - 11:30
Kinga Rusin Piotr Kraśko
Kinga
Piotr
Gwiazdy

#zostańwdomu według Agnieszki Chylińskiej. Wokalistka czyta dzieciom swoje książki. Kto jej towarzyszy?

Agnieszka Chylińska to nie tylko znana i ceniona wokalistka. Jest również twórczynią bestsellerowej serii opowiadań o przygodach Zezi i Gilera. Artystka wraz z rodziną poddała się domowej izolacji, którą postanowiła urozmaicić lekturą książek swojego autorstwa. Fani są zachwyceni.

Chylińska czyta dzieciom

Pierwsza powieść dla dzieci autorstwa Agnieszki Chylińskiej ukazała się w 2012 roku. Do tej pory wokalistka napisała aż 6 książek o przygodach Zezi i Gilera. Niedawno piosenkarka zaskoczyła fanów akcją czytania swoich dzieł na Instagramie.

Ku zaskoczeniu swoich wielbicieli, Agnieszka nie wystąpiła na Instagramie sama. W czytaniu towarzyszyła wokalistce jedna z córek. Fani nie kryją zachwytu:

Cudowne jesteście. Dzięki Wam ten wieczór nabrał barw. Tęsknię za koncertami ale dzięki tym filmikom znoszę naszą rozłąkę troszkę lżej. Ściskam Ciebie i Twojego Kosmoludka ❤️
No megaaa pomysl:) pozdrowienia dla Was❤️Ufoludek przeslodki😍
Jesteście Boskie!!!!!

Agnieszka Chylińska – artystka wszechstronna

Agnieszka Chylińska zasłynęła jakoa utalentowana i kontrowerysyjna wokalistka. Swoją karierę zaczynała w zespole O.N.A. Od 2003 Chylińska występuje na scenie solo. Na swoim koncie ma tysiące sprzedanych płyt, a niedawno świętowała 25-lecie pracy artystycznej.

Agnieszka to także osobowość telewizyjna i autorka literatury dziecięcej. Jej cykl powieści cieszy się ogromną popularnością. "Zezia i Giler" sprzedała się w nakładzie ponad 100 000 egz. zdobywając nagrodę Bestseller Empiku za najlepiej sprzedającą się książkę dziecięcą. Piosenkarka łącznie sprzedała ponad 500 tys. egzemplarzy („Zezia i Giler”, „Zezia, Giler i Oczak”, „Zezia i wszystkie problemy świata”, „Zezia, miłość i bunt na statku” oraz „Labirynt Lukrecji”).

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też: 

Agnieszka Chylińska pokazała nowy tatuaż. Znajduje się... na twarzy

Agnieszka Chylińska na WOŚP w nowej fryzurze. Komentarze: "wygląda jak anioł"

Nowa książka Agnieszki Chylińskiej. "Mimo wszystko napisałam ją ku pokrzepieniu serc"

Nowa książka Agnieszki Chylińskiej.
"Mimo wszystko napisałam ją ku pokrzepieniu serc"
Nowa książka Agnieszki Chylińskiej. "Mimo wszystko napisałam ją ku pokrzepieniu serc"
dziendobry.tvn.pl
Co sądzisz o tym artykule?
82
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0