Gwiazdy

Agnieszka Chylińska obchodzi 44. urodziny i pokazuje zdjęcie z dzieciństwa. Jak artystka zmieniała się przez lata?

Tomasz Urbanek/EastNews

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska obchodzi 44. urodziny i pokazuje zdjęcie z dzieciństwa. Jak artystka zmieniała się przez lata?

Tomasz Urbanek/EastNews

Agnieszka Chylińska jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Zadebiutowała prawie trzydzieści lat temu, a fani wciąż ją uwielbiają. Dzisiaj obchodzi 44. urodziny! Zobaczcie, jak zmieniała się przez lata.

Agnieszka Chylińska świętuje 44. urodziny

Uwielbiana przez słuchaczy i widzów Agnieszka Chylińska obchodzi dzisiaj swoje urodziny. Z tej okazji podzieliła się z obserwatorami na Instagramie fotografią z dzieciństwa. 

Z okazji moich urodzin chcę życzyć Wam dużo zdrowia i wielu wspaniałych koncertów. Najchętniej moich? Dziękuję Wam za to, że jesteście wobec mnie tak po ludzku serdeczni, wspierający i od lat słuchający, czytający i przeżywający tę moją twórczość, która zawsze z trzewi, zawsze z serca. Niech dzień moich urodzin będzie dla Was tak samo ciepły i dobry jak u mnie dzisiaj w chacie. Chwilo trwaj. Dobrze mi z Wami. Wasza Aga❤️

- napisała pod fotografią wokalistka.

Życzenia fanów

Pod postem momentalnie posypała się lawina życzeń urodzinowych od wiernych fanów artystki. 

Aga, zasługujesz na wielkie ukłony i szacunek za to jakim jesteś dobrym i prawdziwym człowiekiem ? życzę Ci wspaniałego życia
Najlepszego Aga , życzę Ci wielu pogodnych dnia i jak najmniej tych smutniejszych . ? do zobaczenia na koncercie w Waw ????

Artystka znana jest nie tylko ze świetnego wokalu i talentu muzycznego, ale i bardzo charakterystycznego wizerunku. Agnieszka Chylińska przez lata zaskakiwała fanów i media nowymi fryzurami, zobaczcie jak na przestrzeni lat zmieniała się wokalistka.


Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
83
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
24.05.2020
Chylinski
To ile lat w końcu?
23.05.2020
Ania
Aga 100 lat,100 lat i jeszcze więcej-trzymaj się ciepło-dasz radę;-]
23.05.2020
Marzena Metzdorf
Aga...spelnienia marzen...Marzena