Gwiazdy

Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła. Witamy na świecie drugie dziecko aktorskiej pary

Gwiazdy

Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła. Witamy na świecie drugie dziecko aktorskiej pary

Kiedy pod koniec grudnia 2019 r. Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka, media na bieżąco śledziły ciążę aktorki. Teraz poinformowały, że gwiazda urodziła.

Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła

Pod koniec grudnia w mediach pojawiła się informacja, że rodzicami po raz drugi zostaną Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula. Para, która przywitała w 2017 roku synka Bruna, oczekiwała drugiego potomka. Małżeństwo bardzo chroni swoją prywatność, dlatego nie podawali ani płci, ani imienia dziecka. Fotoreporterzy przyłapali ich jednak, jak wychodzili z noworodkiem w nosidełku ze szpitala. Rodzicom gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Aktorka na swoim profilu na Instagramie opublikowała post, w którym opisała jak ważny jest dla niej ten rok.

Wszystko miało swój początek tak naprawdę dużo, dużo wcześniej: wspaniałe, długo wyczekiwane zmiany w życiu zawodowym, piękne zmiany w życiu osobistym. Dziś żyję już w innym świecie

- napisała.

Marta Żmuda Trzebiatowska – ciąża

Aktorka przez całą ciążę była aktyna zawodowo. W marcu 2020 r. pojawiła się na 22. Gali Polskich Nagród Filmowych. Gwiazda w długiej różowej sukni z falbankami, która delikatnie podkreślała ciążowy brzuszek, prezentowała się niezwykle efektownie.

Czuję się bardzo dobrze. Cały czas jestem jeszcze aktywna zawodowo, bo zdrowie mi na to pozwala, więc bardzo się cieszę

- mówiła wówczas.

Także podczas kwarantanny, starała się pracować. Wraz z mężem, aktorem Kamilem Kulą stworzyli internetowy serial #ZostańwDomu, o życiu podczas izolacji. W czasie przymusowego siedzenia w domu Marta Żmuda Trzebiatowska czytała też bajki dla dzieci, do "Przerwy na bajkę" czyli cyklu wymyślonego przez Katarzynę Zielińską.  

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
99
19
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
23.05.2020
Klara
Gratulacje...