Gwiazdy

Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła. Witamy na świecie drugie dziecko aktorskiej pary

Kiedy pod koniec grudnia 2019 r. Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka, media na bieżąco śledziły ciążę aktorki. Teraz poinformowały, że gwiazda urodziła.

Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła

Pod koniec grudnia w mediach pojawiła się informacja, że rodzicami po raz drugi zostaną Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula. Para, która przywitała w 2017 roku synka Bruna, oczekiwała drugiego potomka. Małżeństwo bardzo chroni swoją prywatność, dlatego nie podawali ani płci, ani imienia dziecka. Fotoreporterzy przyłapali ich jednak, jak wychodzili z noworodkiem w nosidełku ze szpitala. Rodzicom gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Aktorka na swoim profilu na Instagramie opublikowała post, w którym opisała jak ważny jest dla niej ten rok.

Wszystko miało swój początek tak naprawdę dużo, dużo wcześniej: wspaniałe, długo wyczekiwane zmiany w życiu zawodowym, piękne zmiany w życiu osobistym. Dziś żyję już w innym świecie

- napisała.

Marta Żmuda Trzebiatowska – ciąża

Aktorka przez całą ciążę była aktyna zawodowo. W marcu 2020 r. pojawiła się na 22. Gali Polskich Nagród Filmowych. Gwiazda w długiej różowej sukni z falbankami, która delikatnie podkreślała ciążowy brzuszek, prezentowała się niezwykle efektownie.

Czuję się bardzo dobrze. Cały czas jestem jeszcze aktywna zawodowo, bo zdrowie mi na to pozwala, więc bardzo się cieszę

- mówiła wówczas.

Także podczas kwarantanny, starała się pracować. Wraz z mężem, aktorem Kamilem Kulą stworzyli internetowy serial #ZostańwDomu, o życiu podczas izolacji. W czasie przymusowego siedzenia w domu Marta Żmuda Trzebiatowska czytała też bajki dla dzieci, do "Przerwy na bajkę" czyli cyklu wymyślonego przez Katarzynę Zielińską.  

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
99
19
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
23.05.2020
Klara
Gratulacje...