Weronika Marczuk

  Weronika Marczuk pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN razem ze swoimi najbliższymi. 24 kwietnia w Ukrainie obchodzona jest Wielkanoc, dlatego rodzina opowiedziała o zwyczajach, które są pielęgnowane przez pokolenia.

  W Dzień Dobry TVN swoją historię opowiedziały m.in. Anija Slipczenko i Natalia Tetera, które 5 marca wraz z dziećmi przyjechały do Polski.

  Weronika Marczuk, prezes Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy, szuka w Polsce domów, w których mogliby schronić się uchodźcy z Ukrainy.

  "Zatrzymajcie się, błagam, nie niszczcie życia, chociaż nie krzywdźcie ludzi"

  Weronika Marczuk o swojej książce "O! Ukraina".

  Greening of the planet to międzynarodowy projekt, którego celem jest zwrócenie uwagi na globalne ocieplenie i degradację środowiska naturalnego. Organizatorzy nie bawią się w półśrodki i idą na rekord: 3 lata, 100 krajów i 100 mln drzew.

  Weronika Marczuk długo starała się o dziecko. Dziś 48-latka jest szczęśliwą i spełnioną mamą Ani. Z okazji pierwszych urodzin córeczki gwiazda pochwaliła się w sieci uroczymi kadrami. "Radowanie się każdą chwilą i praca nad sobą to dla mnie uprawianie szczęścia" - napisała była prezenterka telewizyjna.

  Weronika Marczuk pochwaliła się w mediach społecznościowych rodzinnymi zdjęciami. Na Instagramie opublikowała fotografię z dzieckiem i partnerem, którego pokazała po raz pierwszy.

  Zniknęła ze świata show-biznesu, żeby poświecić się rodzinie i pracy. Weronika Marczuk wróciła do Polski, ale nie zamierza zwalniać tempa. Do naszego studia przyszła z małą córeczką Anią i mamą Niną.

  W styczniu Weronika Marczuk ogłosiła, że po wielu latach starań, nareszcie została mamą. Jej droga do macierzyństwa była jednak niezwykle długa i trudna. Ostatnio Weronika zdobyła się na szczere wyznania i opowiedziała o swoich dramatycznych doświadczeniach oraz obecnym szczęściu.

  Baby boom wśród gwiazd trwa w najlepsze. W ciągu kilku ostatnich tygodni dowiedzieliśmy się, które gwiazdy zostaną rodzicami w 2020 roku. W tym gronie znajdziemy m.in.: Annę Lewandowską, Małgorzatę Rozenek-Majdan i Martę Żmudę-Trzebiatowską

  Zbliża się rocznica wydarzeń na kijowskim Majdanie. Z tej okazji, do naszej kuchni, zaprosiliśmy Weronikę Marczuk, która przygotowała swoje ulubione dania kuchni ukraińskiej.

  Zacznij niedzielę z Dzień Dobry TVN, a w programie: w Waszyngtonie – z wizytą u Marcina Gortata. Co i kto… oprócz treningów zajmuje czas Mistrzowi? Następnie: W naszej kuchni - dawno niewidziana Weronika Marczuk. A na naszym czacie Edyta Herbuś - o wrażeniach z artystycznej podróży do Nowego Jorku. A na koniec: jest moc i magia! Aleksandra Hamkało i Mariusz Drężek w rytmie… disco polo! Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30!

  W prasie pojawiło się sporo artykułów, w których krytykowano Premier Ewę Kopacz za wprowadzenia do rządu swoich "politycznych koleżanek", żartowano z wypowiedzi Elżbiety Bieńkowskiej, czy wyrażano zdziwienie z powodu wystawienia Magdaleny Ogórek w wyborach prezydenckich. Czy kobiety, które zajmują się polityką są traktowane mniej poważnie niż mężczyźni? Porozmawialiśmy o tym z: radczynią prawną Weroniką Marczuk, socjologiem Karoliną Wigurą, blogerką Justyną Napiórkowską i pisarką Grażyną Plebanek, które gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Prawniczka i przedsiębiorca. Gwiazda i celebrytka. Twierdzi, że jest człowiekiem czynu. Jak donoszą media staruje na pierwszym miejscu z listy SLD. O to, w studiu Dzień Dobry TVN, zapytaliśmy samą zainteresowana. Czy nie boi się, ze jeśli zasiądzie w Parlamencie Europejskim wyleje się na nią kolejne "wiadro pomyj"? Jak odniesie się do sytuacji na Ukrainie, gdzie znajduje się jej serce?

  Na deskach teatru Buffo, dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska, spotkała Janusza Józefowicza, Weronikę Marczuk oraz wyjątkową parę tancerzy - Paulinę Biernat oraz Stefano Terrazzino. Co połączyło choreografa, prawniczkę oraz tancerzy ?

  Czy są związki, które z założenia są skazane na niepowodzenie? Jakie są pierwsze symptomy, tego, że związek będzie tym mniej udanym? W studiu Dzień Dobry TVN o związkach fatalnych rozmawiali: psycholog Maria Rotkiel, aktorka Weronika Marczuk, producentka Małgorzata Pieczyńska oraz aktorka Olga Borys.

  - Miłość narodu na pstrym koniu na jeździ i te same ręce, które wznoszą swoich bohaterów następnego dnia ściągają ich z cokołów - mówił w Dzień Dobry TVN Marcin Prokop. Dlaczego krytykujemy idoli? Czy krytyka to nasza polska specjalność? O tym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z mistrzynią olimpijską Otylią Jędrzejczak, producentem Weroniką Marczuk, dziennikarką Odetą Moro-Figurską i socjologiem Markiem Troszyńskim.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościem była producentka i bizneswoman Weronika Marczuk. Nad czym teraz pracuje i jakie ma plany na przyszłość? W kuchni Dzień Dobry przygotowała śledzika pod futerkiem, szerzej znanego jako śledź pod pierzyną lub pod szubą oraz bakłażany w sosie czosnkowym. Smacznego!

  Najlepsi tancerze w Polsce. Miłość i taniec. "I move you" to pierwszy taneczny spektakl o miłości. Produkcją przedstawienia zajęła się Weronika Marczuk, która przyjaźni się z tancerzami. W spektaklu zobaczymy: Jana Klimenta, Annę Głogowską, Stefano Terrazzino, Paulinę Biernat, Janję Lesar i Krzysztofa Hulboja.

  Kobiety to także kibice piłki nożnej. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy prawniczkę Weronikę Marczuk oraz Izabelę Kotabską-Oraszek, pomysłodawczynię książki „Futbologika, czyli jak zrozumieć i pokochać piłkę nożną", z której każda kobieta może dowidzieć się, czym jest spalony, dokąd sięga pole karne oraz dlaczego piłka jest jedna a brami są dwie.

  O czy marzył w dzieciństwie Tomasz Iwan, Radosław Majdan, Piotr Zelt, Rafał Maserak, Sebastian Fabiański, Marcin Kwaśny, Piotr Kupicha i Weronika Marczuk? O marzeniach gwiazd z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. A Ty o czym marzyłeś/-łaś, gdy byłeś/-łaś dzieckiem?

  Każdy z nas ma za sobą kilka rozstań, nieco mniej powrotów. Każdy związek uczy nas czegoś innego, z każdego wyciągamy różne wnioski - czy jednak są one przydatne w przyszłości? Nasi goście: Weronika Marczuk, Olga Borys, Jagna Ambroziak oraz Anna Zejdler-Ibisz przekonywały, że rozstanie to nie koniec świata - to początek nowego, na pewno innego, może lepszego etapu w życiu każdej kobiety.

  Arkadiusz Pruszak w wieku 16 lat stracił rękę. Autobus, którym wracał z wycieczki szkolnej uderzył w drzewo. Wypadek zmienił całe jego życie, jednak Arkadiusz nie załamał się. Jest jedyną osobą niepełnosprawną w Polsce, która zdobyła czarny pas w karate.

  Choć od ostatniego finału "Tańca z gwiazdami" minęło kilka miesięcy, to gwiazdy nadal tańczą. Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, podczas turniej tańca, za co kochają taniec. Co taniec daje Katarzynie Pakosińskiej, Weronice Marczuk, Marii Niklińskiej, Annie Wendzikowskiej i Pawłowi Stalińskiemu?

  Pro-Am to popularne na całym świecie turnieje, w których profesjonalny tancerz tańczy w parze z amatorem. Agustin Egurrola postanowił wypromować tego typu turniej także w Polsce. Chętnych do udziału nie brakuje. Tancerze znani z „Tańca z Gwiazdami” oraz gwiazdy, które brały udział w programie, powoli zaczynają treningi. Prezenter pogody Bartek Jędrzejak był na pierwszej, wspólnej próbie uczestników: Weroniki Marczuk, Moniki Richardson i Pawła Stalińskiego.

  „...i życzę Ci, żebyś w końcu znalazła sobie męża i urodziła mi trójkę wnuków!” Jak reagować na życzenia bliskich, które wprawiają w zakłopotanie? W studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy o to wokalistkę Natalię Lesz, prawniczkę Weronikę Marczuk, aktorkę Karolinę Nowakowską oraz psychologa Piotra Mosaka. Jak uchronić się przy świątecznym stole przed wścibskimi babciami i ciotkami?

  Nasza reporterka Agnieszka Jastrzębska zapytała Katarzynę Grocholę, Magdalenę Kumorek, Weronikę Marczuk, Natalię Lesz, Annę Dereszowską , Andżelikę Piechowiak , Małgorzatę Pieńkowską oraz Weronikę Rosati co robiłyby w życiu, gdyby nie zostały gwiazdami?

  Wiemy już, kto nie wystąpi w finale programu "Taniec z gwiazdami". Weronika Marczuk odpadła wczoraj z programu, ale w studiu Dzień Dobry TVN nie wyglądała na nieszczęśliwą. Oprócz niej gośćilismy w Dzień Dobry TVN tancerza Jana Klimenta i jurorkę Iwonę Pavlović. O Kryształową kulę zawalczą Kacper Kuszewski i Bilguun Ariunbaatar. Czy spodziewaliście się takiego finału?

  Weronika Marczuk, która jest dowodem na to, że po długiej i wyczerpującej walce można się podnieść i zacząć wszystko na nowo, odwiedziła nas tuż przed próbą do kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami". W kuchni Dzień Dobry TVN pokazała swój talent kulinarny i wraz z Tomaszem Woźniakiem przygotowała przepyszne dania w sam raz na spotkanie w gronie przyjaciół.