Gwiazdy

Ellie Goulding wydała nową płytę. Czy to rodzaj terapii? "Poszukiwanie własnej duszy nie było łatwe"

Ellie Goulding

Cover Video/x-news

Gwiazdy

Ellie Goulding wydała nową płytę. Czy to rodzaj terapii? "Poszukiwanie własnej duszy nie było łatwe"

Ellie Goulding

Cover Video/x-news

Ellie Goulding wydaje nową płytę po pięciu latach przerwy. Czemu artystka zniknęła z show-biznesu na tak długo i czym zajmowała się w tym czasie? 

Ellie Goulding - nowa płyta "Brightest Blue" 

Dekadę temu Ellie Goulding trafia na pierwsze strony gazet i listy przebojów. Hit "Lights" sprawia, że świat dosłownie zakochuje się w niej bez pamięci. W młodej Brytyjce wywołuje to jednak mieszane uczucia, o czym Ellie opowie później w wywiadach. Wyzna, że nie była gotowa na taką popularność. 

W efekcie Ellie zrobiła sobie 5-letnią przerwę, by móc cieszyć się relatywnie anonimową egzystencją w Stanach Zjednoczonych. Dziś powraca z nowym albumem "Brightest Blue", na którym znalazło się aż 18 piosenek. 

To było takie wspaniałe

- powiedziała Goulding o czasie spędzonym z dala od błysku fleszy. 

To był dla mnie czas konfrontacji. Obecnie wiele z nas taki przeżywa - czas, w którym wiele uczymy się na swój temat... Starałam się poznać siebie. Poszukiwanie własnej duszy nie było łatwe, potrzebowałam wiele czasu dla siebie i na samotne spacery po Nowym Jorku. Ten czas spędzony w samotności pomógł mi zrozumieć wiele rzeczy na swój temat. I był podstawą do nagrania tej płyty

- wyznała Goulding na łamach Yahoo Music.

Ellie Goulding o problemach psychicznych

Goulding od dawna mówi otwarcie o swoich problemach psychicznych. Po raz pierwszy podzieliła się wyznaniem na ten temat w 2012 roku, narażając się na kontrowersje. Problemy natury psychicznej wówczas wciąż jeszcze wiązały się ze stygmatyzacją. Odzew społeczny nie był więc jednoznaczny, ale Goulding nigdy nie żałowała, że zabrała głos w tej sprawie. 

Byłam zaskoczona, jak wiele osób napisało do mnie, dziękując

- powiedziała Goulding. Wciąż jednak pojawiały się głosy krytyki - zarzucano Ellie, że powiedziała za dużo na temat swojego życia prywatnego. Ona zaś w dalszym ciągu utrzymuje, że nie żałuje niczego.

Nigdy nie wiesz, jak wielu osobom pomożesz

- podsumowała w wywiadzie. 

Goulding angażuje się społecznie - szczególną troską otacza inicjatywy na rzecz środowiska. Co ciekawe, traci przez to... fanów. Szczegóły znajdziesz w materiale:

Zobacz także:

Maja Hyży urodziła. Jak czuje się świeżo upieczona mama? Zobacz pierwsze zdjęcie maleństwa

Szczepionka na koronawirusa będzie dostępna jeszcze w tym roku? Dwa preparaty przechodzą testy kliniczne 

Tina Turner powraca! Muzyczną królową już niedługo zobaczymy w niezwykłym duecie

Co sądzisz o tym artykule?
70
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0