Gwiazdy

Ellie Goulding wzięła ślub. Skromna suknia i przyjęcie jak royal wedding 

Ślub. Mężczyzna wkłada na palec obrączkę.

Fot. TY LIM/ Getty Images

Gwiazdy

Ellie Goulding wzięła ślub. Skromna suknia i przyjęcie jak royal wedding 

Ślub. Mężczyzna wkłada na palec obrączkę.

Fot. TY LIM/ Getty Images

Ellie Goulding i Caspar Jopling wzięli ślub w minioną sobotę, 31 sierpnia. Ceremonia miała miejsce w gotyckiej katedrze York Minster na północy Anglii. Piosenkarka miała na sobie prostą białą suknię z długimi rękawami. Na uroczystości pojawili się członkowie rodziny królewskiej. 

Ellie Goulding i Caspar Jopling  sfinalizowali swój związek w przepięknej scenerii wśród znamienitych gości. Panna młoda miała na sobie prostą sukienką z długimi rękawami. Stylizację zdobił długi welon. Pan młody wystąpił we fraku.  


Para utrzymywała swój związek w tajemnicy, nie publikuje informacji w mediach społecznościowych. Pierwsze plotki o związku Ellie Goulding i Caspara Joplinga pojawiły się w kwietniu 2017 roku, gdy paparazzi zrobili im zdjęcia.  


Wśród gości nie brakowało gwiazd show-biznesu. Na ceremonii zaślubin pojawili się Katy Perry z Orlando Bloomem, Sienna Miller, a także księżniczki Eugenia i Beatrycze. Ślub przypominał royal wedding. Na drodze przed świątynią ustawiono barierki oddzielające gości od publiczności.

Przyjęcie odbyło się w Castle Howard, okazałym domu położonym w Yorkshire. Jak donosi The Sun, przygotowania do przyjęcia rozpoczęły się 28 sierpnia. Nad organizacją przyjęcia pracowało ponad pięćdziesięciu pracowników. Ustawiono namioty, zbudowano scenę. Według doniesień prasowych, tylko na dekoracje kwiatowe para wydała 20 000 funtów. Całe przyjęcie było zorganizowane dla 300 osób. Gośćmi byli m.in.: Katy Perry i Orlando Bloom, James Blunt i Sofia Wellesley, Tracey Emin, trener Joe Wicks oraz aktorka Sienna Miller i Lucas Zwirner. Parę młodych zaszczycili także swoją obecnością członkowie rodziny królewskiej.  W uroczystości zaślubin Ellie i Caspara wzięli udział m.in. księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank, księżna Yorku Sarah Ferguson i księżniczka Beatrycze.

>>> Zobacz też: 

Salma Hayek kończy 53 lata. Świętuje na plaży w bikini

Caspar Jopling był członkiem brytyjskiej reprezentacji juniorów w wioślarstwie. Aktualnie mieszka i pracuje w Nowym Jorku dla domu aukcyjnego Sotheby’s. Caspar zdobył wiedzę o sztuce na Harvardzie, gdzie ukończył historię sztuki. Prywatnie przyjaźni się z brytyjską księżniczką Eugenią.


Wyświetl ten post na Instagramie.

3 months to go. And I’m still a dork.

Post udostępniony przez Caspar Jopling (@casparjopling)


Co sądzisz o tym artykule?
65
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0