Gwiazdy

Agnieszka Chylińska obchodzi 44. urodziny i pokazuje zdjęcie z dzieciństwa. Jak artystka zmieniała się przez lata?

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/EastNews

Agnieszka Chylińska jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Zadebiutowała prawie trzydzieści lat temu, a fani wciąż ją uwielbiają. Dzisiaj obchodzi 44. urodziny! Zobaczcie, jak zmieniała się przez lata.

Agnieszka Chylińska świętuje 44. urodziny

Uwielbiana przez słuchaczy i widzów Agnieszka Chylińska obchodzi dzisiaj swoje urodziny. Z tej okazji podzieliła się z obserwatorami na Instagramie fotografią z dzieciństwa.

Z okazji moich urodzin chcę życzyć Wam dużo zdrowia i wielu wspaniałych koncertów. Najchętniej moich? Dziękuję Wam za to, że jesteście wobec mnie tak po ludzku serdeczni, wspierający i od lat słuchający, czytający i przeżywający tę moją twórczość, która zawsze z trzewi, zawsze z serca. Niech dzień moich urodzin będzie dla Was tak samo ciepły i dobry jak u mnie dzisiaj w chacie. Chwilo trwaj. Dobrze mi z Wami. Wasza Aga❤️

- napisała pod fotografią wokalistka.

Życzenia fanów

Pod postem momentalnie posypała się lawina życzeń urodzinowych od wiernych fanów artystki.

Aga, zasługujesz na wielkie ukłony i szacunek za to jakim jesteś dobrym i prawdziwym człowiekiem ? życzę Ci wspaniałego życia

Najlepszego Aga , życzę Ci wielu pogodnych dnia i jak najmniej tych smutniejszych . ? do zobaczenia na koncercie w Waw ????

Artystka znana jest nie tylko ze świetnego wokalu i talentu muzycznego, ale i bardzo charakterystycznego wizerunku. Agnieszka Chylińska przez lata zaskakiwała fanów i media nowymi fryzurami, zobaczcie jak na przestrzeni lat zmieniała się wokalistka.

Zobacz też:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości