Gwiazdy

70. urodziny Anny Jantar. Natalia Kukulska: "Mamo, wiedz, że dziś świętujemy"

Gwiazdy

Anna Jantar z mężem Jarosławem Kukulskim i córką Natalią Kukulską

Dzisiaj, 10 czerwca 2020 roku, Anna Jantar obchodziłaby swoje 70. urodziny. Mimo iż od jej śmierci minęło już 40 lat, wspomnienia o niej i niesamowitej twórczości pozostają żywe. Natalia Kukulska, córka artystki, podzieliła się z fanami refleksją na temat dzisiejszego święta.

Natalia Kukulska świętuje 70. urodziny Anny Jantar

Córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego udostępniła na swoim profilu na Instagramie fotografię zmarłej mamy. Jak sama napisała, dopiero niedawno otrzymała zdjęcie autorstwa Macieja Bronarskiego od fanów legendarnej artystki.

Dziś moja mama świętowałaby 70 urodziny. Wyobrażacie sobie ją w tym wieku? Ja nie umiem... bo na zdjęciach zawsze młoda i piękna.

- napisała w poście Kukulska.

Jej śpiew, do którego cały czas wracamy, te uchwycone drgania fal to namacalne wręcz odczucie, że ciągle żyje i ma się wspaniale. Mamo, wiedz, że dziś świętujemy Twoje urodziny, ciesząc się, że byłaś i dziękując, że rozsiałaś tyyyyle słońca!

- kontynuowała wpis wokalistka.

Wspomnienia fanów

Obserwatorzy artystki postanowili podzielić się własnymi refleksjami i wyobrażeniami na temat Anny Jantar w dniu jej 70. urodzin. Okazuje się, że wielu z nich ma swoją wizję tego, jak artystka wyglądałaby i zachowywała się dzisiaj.

Oczywiście, ze wyobrażam sobie. Nadal byłaby młoda i piękna. Sadzac po tym jaką była osobą i jaką osobą jest jej córka pięknie by się starzała. Bez żadnych botoksów czy innych zabiegów. No, może nadal z tymi kruczymi włosami, niekoniecznie siwymi. I na pewno nadal z taka gracją kroczyłaby po scenie swoim głosem chwytając za serca.

A ja ją sobie wyobrażam i myślę że wyglądała by równie pięknie i elegancko w stylu Grażyny Szapołowskiej ale w wersji brunetki ?

Śliczne zdjęcie! Zrobione jakby niedawno... Mam nadzieję że w wielu domach zabrzmi dzisiaj choć jedna z piosenek naszej kochanej Ani❤️

Życie Anny Jantar

Anna Jantar urodziła się w 1950 roku w Poznaniu. Zamiłowanie do muzyki przejawiała już od dzieciństwa, w wieku czterech lat rozpoczęła naukę w przedszkolu muzycznym. W kolejnych latach szkoliła grę na fortepianie, aby w końcu zdecydować się na karierę artystki wokalnej. W 1970 roku poślubiła Jarosława Kukulskiego. Artystka śpiewała utwory takie jak: „Tyle słońca w całym mieście”, „Nic nie może wiecznie trwać" czy „Za każdy uśmiech”. Zmarła w 1980 roku w katastrofie lotniczej podczas lądowania na warszawskim Okęciu.

W Dzień Dobry TVN przedstawialiśmy historię pięknej miłości Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego, materiał z programu możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz też:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości