Gwiazdy

"40 kontra 20". Bartek i Patrycja na pierwszym wspólnym zdjęciu po finale. Są razem?

Gwiazdy

40 kontra 20

Bartosz Andrzejczak pojawił się w programie "40 kontra 20", aby przeżyć przygodę. Nie spodziewał się, że spotka w nim także kobietę, z którą będzie chciał spędzać każdą wolną chwilę. Na swoim profilu na Instagramie opublikował właśnie pierwsze po finale show zdjęcie z Patrycją.

"40 kontra 20". Bartek i Patrycja po finale

Jeszcze kilka tygodni temu chyba nikt nie spodziewał się, że Bartek opuści program "40 kontra 20" u boku Patrycji. W pewnym momencie ich relacje zacieśniły się, a Bartek nie ukrywał, że Pati go fascynuje i chętnie pozna ją bliżej.

W ostatnim odcinku "40 kontra 20" przystojny 24-latek postanowił zapytać 29-latkę, czy chce być jego dziewczyną po wyjeździe z greckiej wyspy. - Tak, zgadzam się - odparła wyraźnie uradowana Patrycja. Teraz okazuje się, że ich związek przetrwał także po programie.

- My love - napisał Bartek pod pierwszym wspólnym zdjęciem z Patrycją, które opublikował tuż po emisji finału reality show TVN7. Dał tym do zrozumienia, że uczucie do Pati nie zgasło, a fani nie ukrywają radości z takiego obrotu sprawy.

"Super! Kto by się spodziewał, ale pasujecie do siebie. Patrycja taka szczera i normalna, po prostu nie udawała, jest sobą. Dużo dużo miłości, piękna z was para, pozdrawiam", "Ogromnie się cieszę", "Gratulacje! Wszystkiego dobrego, zdrówka dla was kochani" - czytamy w komentarzach pod fotografią.

Bartosz Andrzejczak z "40 kontra 20" - kim jest?

Ten przystojny młodzieniec mieszka na stałe w Berlinie. Studiował biotechnologię, ale gdy poczuł, że nie jest to do końca jego wymarzony kierunek, zrezygnował. Pracuje jako model i trener tenisa, a co ciekawe - ma za sobą debiut aktorski. Grał główną rolę w popularnej niemieckiej telenoweli.

Studiuje na kierunku aktorskim i w tej dziedzinie chce się rozwijać. Jest towarzyski, otwarty i bezpośredni. W 2019 roku brał udział w konkursie Mister Polski, gdzie zdobył tytuł II vicemistera. Jego pasje to sport i podróże. Pływa na desce, uwielbia tropikalne plaże i spontaniczne wyjazdy.

Patrycja Rodak z "40 kontra 20" - kim jest?

Patrycja ukończyła szkołę ekonomiczną oraz szkołę make-upu i stylizacji. Interesuje się modą, projektowaniem ubioru oraz makijażem artystycznym. Kocha jeść i podróżować. Na co dzień pracuje w Londynie w butiku Chanel. Jest także makijażystką, stylistką i modelką.

Jeszcze kilka lat temu podpisywała kontrakty na zagraniczne wyjazdy związane z modelingiem. Cel w życiu: pracować dla siebie i być niezależną.

Zobacz wideo: Bartek z "40 kontra 20" o wymarzonej partnerce

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości