Gwiazdy

"40 kontra 20". Robert pyta, dlaczego kobiety wybierają samotność. Beata zwierzyła się z depresji

Gwiazdy

Aktualizacja:

Robert Kochanek w rozmowie z uczestniczkami "40 kontra 20" dociekał, dlaczego kobiety dobrowolnie wybierają samotność. Odpowiedzi nie były jednoznaczne. Jednak w trakcie dyskusji, Beata Dethloff opowiedziała o swojej trudnej historii.

"40 kontra 20". Co wydarzy się w programie?

Bartek zabierze na sportową randkę trzy 20tki. Niestety, nie będzie wśród nich kogoś, kto bardzo na to liczył. Natomiast Robert zaskoczy wszystkich i spontanicznie wyróżni jedną z 40-tek.

Czy ostatnie decyzje, przegrupowanie i nawarstwiające się niezrozumienie zamkną pewne relacje i otworzą nowe możliwości dla innych?

"40 kontra 20". Kobiety i samotność

Beata Dethloff to lekarz medycyny estetycznej i profilaktyki przeciwstarzeniowej. Na koncie ma także doktorat z endokrynologii. Wzięła udział w programie, bo uznała, że najwyższy czas zrobić coś szalonego. Kobieta ma za sobą niełatwe przejścia. Zwierzyła się, że po rozpadzie związku d

- Rozstanie tak jak śmierć to są dwie najbardziej traumatyczne rzeczy, które wywołują u ludzi depresję. Ja też ją miałam i przeszłam. To trwa, żeby z tego wyjść- powiedziała kobieta Robertowi, który zapytał o kobiety wybierające samotność.

Zobacz też:

Zobacz wideo: "40 kontra 20" - Reakcja Patrycji na odejście jednej z uczestniczek

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości