Dom

Lodówka jako centrum zarządzania domem. Poznaj wszystkie możliwości Family Hub™

Dom

Zdalne zaglądanie do lodówki, pomoc w zarządzaniu domowymi zapasami, kulinarne inspiracje oraz domowe centrum rozrywki - to tylko niektóre cechy lodówki, którą znasz z naszego programu. Poznaj Samsung Family Hub™.

Lodówka nowym członkiem rodziny

Może trudno ci w to uwierzyć, ale Samsung Family Hub™ może stać się wyjątkowym członkiem twojej rodziny. Inteligentne rozwiązania ułatwią organizację życia domowego.

Ekran dotykowy Family Hub™ o przekątnej 21,5 cala to rodzinna tablica multimedialna, dzięki której zapomnisz o karteczkach przyklejanych na lodówce. Każdy członek rodziny może stworzyć swój profil (urządzenie pozwala skonfigurować do 6 awatarów), może mieć swoje listy, kalendarz itd. Co bardzo ważne, rodzice mają możliwość blokowania treści w profilach dzieci.

Na wyświetlaczu można sprawdzić rodzinny kalendarz, który pokazuje plany dnia członków rodziny (każdy awatar ma inny kolor). Codzienne plany można zsynchronizować z skrzynką e-mailową, można również pobrać dane ze smartfona.

Funkcja Memo pozwala na szybkie i łatwe rejestrowanie notatek lub wiadomości oraz zdjęć. W momencie, w którym ktokolwiek zbliży się do lodówki, ekran główny włączy się automatycznie, by każdy mógł sprawdzić dodane tam przez ciebie informacje.

mat. prasowe

Na ekranie Samsung Family Hub™ możesz również wyświetlać zdjęcia i albumy, które wcześniej zapisałeś. A jeśli jesteś poza domem, np. na służbowym wyjeździe - łatwo udostępnisz nowe zdjęcia z dowolnego miejsca.

Dzięki multimedialnej lodówce będzie na bieżąco z tym, co ważne. Funkcja "Morning Brief" wyświetla prognozę pogody, przypomnienia dotyczące jedzenia oraz zaplanowane spotkania.

Zajrzyj do lodówki zdalnie!

Dzięki aparatom zainstalowanym wewnątrz lodówki sprawdzisz jej zawartość z każdego miejsca przez aplikację SmartThings w swoim smartfonie. To doskonała funkcja dla zabieganych i zapominalskich. Jeśli obiecałeś rodzinie wspólny obiad, już nigdy nie zapomnisz o żadnym składniku. Nie będziesz musiał prosić sąsiadów o pomoc...

Samsung Family Hub™ pozwala również na:

  • tworzenie i aktualizowanie list zakupów na ekranie lodówki i dzielenie się nimi z członkami rodziny na ich smartfonach (aplikacja Shopping List);
  • przypisywanie dat ważności do produktów i ustawianie przypomnień. Urządzenie poinformuję cię, że jutro kończy się przydatność do spożycia np. jogurtów;
  • wyświetlanie Smart Przepisów krok po kroku na ekranie lodówki. Aplikacja na podstawie produktów z lodówki i preferencji podpowiada dania, jakie możemy chcieć ugotować.

Przechowuj dłużej świeże produkty

Family Hub™ to także lodówka, dzięki której dłużej przechowasz świeże produkty. Dzięki nowoczesnym technologiom w końcu skończysz z wyrzucaniem jedzenia.

Urządzenie posiada podwójny lub potrójny obieg powietrza (Twin Cooling Plus™ lub Triple Cooling™), dzięki któremu w zamrażalniku i lodówce zachowana jest odpowiednia wilgotność a jedzenie zachowuje świeżość nawet do 2 tygodni*.

Lodówki Family Hub™ posiadają większą pojemność przy tych samych gabarytach. Wszystko dzięki cieńszym ściankom (Space Max). Wykończenie Metal Cooling minimalizuje za to temperaturę wewnątrz przy otwieraniu drzwi. To pozwala przedłużyć świeżość przechowywanych produktów.

Każda lodówka z tej serii posiada także dystrybutor lodu i wody.

mat. prasowe

Samsung Family Hub™ jako centrum rozrywki

Ekran Family Hub™ w każdej chwili może stać się telewizorem lub odtwarzaczem multimedialnym z dostępem do Internetu. Możesz słuchać ulubionej muzyki czy radia, dzięki wysokiej jakości zaawansowanego technologicznie głośnika. Nie przegapisz już więcej ani serialu ani meczu. Zamiast krążyć między salonem i kuchnią, oglądaj ulubione programy, tam gdzie jesz i gotujesz.

Przyjemnie jest gotować w rytm ulubionej muzyki, prawda? Takie możliwości również zapewnia Samsung Family Hub™. O odpowiedni nastrój zadbają wbudowane głośniki stereo, istnieje również możliwość podłączenia zewnętrznego głośnika (przez Bluetooth). U wytrawnych melomanów sprawdzi się model Family Hub™ 550 l RF56N9740SG, który ma wbudowany głośnik premium, który wypełni pomieszczenie czystym brzmieniem studyjnym o głębokich basach i bogatych tonach średnich.

Na ekranie możesz również korzystać z ulubionych aplikacji, dzięki którym zamówisz zakupy bez wychodzenia z domu, sprawdzisz przepisy czy włączysz audiobooka albo ulubione radio.

SmartThings - zarządzanie domem nigdy nie było takie proste

Family Hub™ jest kompatybilna z rozwiązaniami ekosystemu Samsung SmartThings, dzięki któremu użytkownicy mogą kontrolować i monitorować dom z poziomu ekranu wbudowanego w drzwi lodówki. Aplikacja Samsung SmartThings sprawnie łączy lodówkę z innymi inteligentnymi urządzeniami firmy Samsung, takimi jak pralki, piekarniki, klimatyzatory, smartfony czy telewizory. Lodówkę Family Hub można połączyć również z produktami innych producentów.

Z poziomu Family Hub™ można też sterować światłem, klimatyzacją, otworzyć drzwi przez videodomofon. Po prostu magia, i to w jednym miejscu!

* Wyniki testu świeżości przeprowadzone na sałacie lodowej wykonane przez SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH dla lodówek RS6*N8* (w porównaniu do modelu RSA1U*).

Zobacz także:

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości