wyposażenie wnętrz

    wyposażenie wnętrz

    Łatwo zazdrościć innym przestronnego domu, gdy mieszka się w kawalerce. Tymczasem duże pokoje rządzą się własnymi prawami, a ich urządzenie to niemałe wyzwanie. Jest jeszcze jedna kwestia - im większy mamy dom, tym więcej mamy rzeczy. Eksperci w Salonach Agata radzą, jak go przytulnie urządzić i jak nim racjonalnie zarządzać.

    Funkcja pyrolizy to wyjątkowo skuteczne czyszczenie komory piekarnika bez zbędnego wysiłku! Wystarczy tylko wybrać program na wyświetlaczu, a piekarnik rozgrzewa się do wysokiej temperatury ok 480 stopni C, eliminując wszelkie zabrudzenia, włącznie z uciążliwymi plamami tłuszczu. Cały proces jest bezpieczny, bo drzwi piekarnika są specjalne chłodzone oraz zablokowane na czas czyszczenia.

    Budowa lub remont domu wymaga dokonywania rozważnych i przemyślanych wyborów na każdym kroku. Każdy projekt powinien uwzględniać nie tylko stylowe, ale też funkcjonalne i odpowiednio wyposażone wnętrza. Trudno wyobrazić sobie bezpieczny dom bez wysokiej jakości okien.

    Renata Romanowska-Olbryś wraz z mężem i czwórką dzieci mieszka w efektownie urządzonym domu. Małżeństwo wyposażyło go za nieprawdopodobnie niską kwotę - ok. 10 tys. zł. Jak im się to udało?