Aranżacje wnętrz

"Odpicowane mieszkanie" - mistrzyni rękodzieła

Aranżacje wnętrz

Aktualizacja:

Z kamerą "Odpicowanego mieszkania" wybraliśmy się do Bolesławca. Odwiedziliśmy tam wyjątkowe mieszkanie Pani Patrycji, która uwielbia malować i jest mistrzynią DIY (Do It Yourself - Zrób To Sam). To wnętrze Was oczaruje!

Wyjątkowe wnętrze, które robi wrażenie

Mieszkanie, które odwiedziliśmy w Bolesławcu robi ogromne wrażenie. Właścicielka zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia i postanowiła urządzić w swoim stylu. Efekt jest naprawdę oszałamiający.

Patrycja Stelmasiak: Zakochałam się w tych belkach, antresoli i wysokości tego pomieszczenia. Sufit w najwyższym miejscu ma aż 4 metry.

120 metrów pełnych sztuki

Katarzyna Jaroszyńska: Widać ile pracy w nie włożyłaś. Dużo elementów wyszło spod Twoich rąk

Jej mieszkanie ma 120 metrów kwadratowych i całe jest wypełnione własnoręcznie stworzonymi, przez właścicielkę, dziełami sztuki. Na początku, w oczy rzuca się wyjątkowy mural przedstawiający kruka, który Patrycja namalowała... będąc w ósmym miesiącu ciąży.

Patrycja Stelmasiak: Skakałam po drabinie, ale miałam na to czas i ochotę. Nie wiem skąd wzięłam tego "powera".

Jeden z Waszych ulubionych cykli w DDTVN - "Odpicowane mieszkanie"

Lubisz przytulne wnętrza, interesujesz się aranżacją wnętrz lub poszukujesz domowych inspiracji – to właśnie dla Ciebie stworzyliśmy specjalny hashtag #OdpicowaneMieszkanie oraz grupę na Facebooku. Podziel się z nami swoją pasją! Najciekawsze pomysły pojawią się w Dzień Dobry TVN.

#OdpicowaneMieszkanie. Dołącz do naszej grupy, komentuj z hashtagiem >>>

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości