Dzień Dobry Extra

#OdpicowaneMieszkanie. Dołącz do naszej grupy, komentuj z hashtagiem 

Odpicowane mieszkanie - grafika grupy

Fot. TVN

Dzień Dobry Extra

#OdpicowaneMieszkanie. Dołącz do naszej grupy, komentuj z hashtagiem 

Odpicowane mieszkanie - grafika grupy

Fot. TVN

Lubisz przytulne wnętrza, interesujesz się aranżacją wnętrz lub poszukujesz domowych inspiracji – to właśnie dla Ciebie stworzyliśmy specjalny hashtag #OdpicowaneMieszkanie oraz grupę na Facebooku. Podziel się z nami swoją pasją! O najciekawszych pomysłach powiemy w Dzień Dobry TVN.

Odpicowane mieszkanie – grupa dla poszukiwaczy inspiracji

Twoje cztery kąty są odpicowane na medal? Pochwal się nimi na grupie na Facebooku! Cenisz nietuzinkowe wnętrza i śledzisz wnętrzarskie trendy? Może tylko lubisz podglądać w poszukiwaniu ciekawych pomysłów? Jeśli potrzebujesz inspiracji lub porad dotyczących urządzania i dekoracji mieszkania, to grupa Odpicowane Mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Tu spotykają się ludzie, którzy mają takie same zainteresowania. Zapytaj innych o radę lub pokaż efekty prac remontowych. Publikuj zdjęcia, wideo, linki do artykułów. Najciekawsze chętnie pokażemy na antenie Dzień Dobry TVN.

Katarzyna Jaroszyńska o grupie Odpicowane Mieszkanie na Facebooku 


Wnętrzarskie pomysły oznacz hashtagiem: #OdpicowaneMieszkanie

  • tworzysz post >>> dodaj hashtag
  • komentujesz >>> dodaj hashtag

Lubisz przytulne wnętrza, chętnie podglądasz pomysły w Internecie, dzielisz się nimi ze znajomymi, to znak, że polubisz się z hashtagiem #OdpicowaneMieszkanie! Jeśli zobaczysz w internecie ciekawy wpis – skomentuj go hashtagiem. Dzięki tagom dotrzemy do Waszych propozycji, a o najciekawszych chętnie opowiemy w programie. Doceniajmy się! Niech inni też się dowiedzą! 

Katarzyna Jaroszyńska o #OdpicowaneMieszkanie


Publikujesz w mediach społecznościowych posty z efektami swoich aranżacji wnętrz? Utwórz publiczny wpis i użyj hashtagu #odpicowanemieszkanie! Monitorujemy sieć w poszukiwaniu Waszych małych i dużych dzieł sztuki. Jeśli chcecie wskazać nam czyjś post, wystarczy wpisać w komentarzu #OdpicowaneMieszkanie


#OdpicowaneMieszkanie - pod tym hasłem znajdziesz wszystko, co związane z aranżacją wnętrz, remontami i wszelkimi nowinkami związanymi z domem. Dołącz do nas!

>>> Zobacz: 

Zobacz film: Odpicowane mieszkanie - wiejska chata w bloku. Źródło: Dzień Dobry TVN. 

Co sądzisz o tym artykule?
73
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0