Gwiazdy

Stylowe mieszkanie fryzjera gwiazd - Bartka Janusza 

Gwiazdy

Stylowe mieszkanie fryzjera gwiazd - Bartka Janusza 

Bartek Janusz w swoim 90-metrowym mieszkaniu mieszka z trzema psami. Jak urządził swoje lokum? Zobaczcie sami! Na wizytę do domu znanego fryzjera wybrał się Mateusz Hładki. 

Mieszkanie spersonalizowane

Bartek Janusz, oprowadzając Mateusza po mieszkaniu, przyznał, że część mebli wykonał samodzielnie. Jednym z niesamowitych przedmiotów znajdujących się w domu fryzjera jest rzeźba przypominająca lampę z kryształków. Jak się okazuje dekoracja to pozostałość po rekwizytach, które zdobiły ścianę w teledysku Margaret.

Imponującym elementem są także komody, które bohater reportażu kupił w znanym sklepie, a następnie przerobił, oklejając lustrem, tapicerką i zmieniając uchwyty.

Jak się wprowadzałem do mieszkania to  były trzy pokoje, więc te ściany usunąłem, żeby była większa przestrzeń.

- dodał Bartek. 

 Modny fotel i krzesła

W mieszkaniu fryzjera znajduje się bardzo znany i designerski fotel, który Bartek odkupił od znajomych ze sklepowej ekspozycji. Ponadto wnętrza zdobią też wyjątkowe krzesła i taborety, które są dziełem znanego polskiego projektanta, Zięty.

Ja się zakochałem w tych pracach ze względu na to, że to wygląda bardzo lekko, a jednak jest awangardowe przez to, że jest ciężkie i ze stali. To jest bardzo zanany projektant na skalę światową. Mam dwa taborety i krzesła, jestem z tego dumny.

- przyznał Bartek. 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
51
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
27.11.2019
Kiki
Mieszkanie prawie identyczne jak Margaret!!!!