Aranżacje wnętrz

Odpicowane mieszkanie – każda ściana jak galeria

Aranżacje wnętrz

Odpicowane mieszkanie – każda ściana jak galeria

W kolejnym odcinku cyklu „Odpicowane mieszkanie” Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła Karolinę i Szymona, którzy włożyli dużo pracy w urządzenie mieszkania. Zobaczcie ich efektowne wnętrza. 

Niepozorny blok we Wrocławiu, a właściwie stara kamienica. Tu kryją się piękne i wysokie mieszkania. Zobaczcie jedno z nich.

Mieszkanie Karoliny i Szymona

Mieszanie ma 77 metrów kwadratowych. Znajduje się w nim salon, kuchnia i sypialnia. Jak wyglądają wnętrza? Dominuje w nich roślinność. Jak przyznali bohaterowie reportażu, zaczęli oni kolekcjonować rośliny i robili to do momentu, kiedy nie było już miejsca na ich ustawienie. Dopełnieniem ciepłego wnętrza w salonie jest boazeria.  

Nie lubimy, jak ściany są łyse. Spodobał nam się pomysł na zrobienie jakieś boazerii, chcieliśmy wydzielić kącik jadalniany. Pomysł był mój, wykonanie męża. 

Karolina i Szymon ściany ozdobili też galerią ścienną, która wciąż jest przerabiana.

Ta galeria jest cały czas w ruchu, żyje. Tych luster jeszcze tydzień temu nie było.

Sypialnia w stylu retro

Sypialnia podzielona jest na dwie strefy. Część, po której znajduje się łóżko małżeńskie oraz część z łóżeczkiem dla dziecka. Całość pomieszczenia utrzymana jest w ciemnych kolorach i oświetlona dużą ilością lampek. W tym pokoju również nie zabrakło galerii ściennej.

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
67
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
15.11.2019
Kika
Śliczne mieszkanie , sympatyczni właściciele
14.11.2019
pindzia
Fajni sympatyczni mlodzi ludzie