Aranżacje wnętrz

Odpicowane mieszkanie – wnętrze inspirowane Skandynawią

Aranżacje wnętrz

Odpicowane mieszkanie – wnętrze inspirowane Skandynawią

W kolejnym odcinku cyklu „Odpicowane mieszkanie” Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła Agnieszkę Pałtynowicz, która mieszka w podwarszawskim Milanówku. Zobaczcie jej efektowne wnętrze!

Mieszkanie w skandynawskim stylu

Mieszkanie ma 58 metrów kwadratowych. Aranżerką wnętrza była jego właścicielka Agnieszka, która jak przyznaje, inspirowała się stylem skandynawskim. Mieszkanie jest urządzone w nowoczesnym stylu. Jest jasne, dominują tu dwie barwy: biel i czerń. Wszystko jest wykonane z naturalnych materiałów.

Już na studiach pokochałam ten styl i już na studiach moim marzeniem było mieć mieszkanie w tym stylu, żeby było jasne, w bieli, żeby było naturalnie, ale nie zimne. Biel i czerń to jest najlepsza baza pod dodatki.

Agnieszka ociepliła nowoczesne wnętrze czarno-białą boazerią w kuchni.

Jest to płyta laminowana, na której są zrobione frezy.

Naszą uwagę zwracają szklane ściany, którymi właścicielka podzieliła wnętrze. Dzięki zastosowanej technice oddzieliła przedpokój od salonu, nie tracąc przy tym przestronności wnętrza.

Wszystkie dodatki, jakie znajdziemy w mieszkaniu są wykonane z naturalnych materiałów, między innymi: drewno, len, juta, suche trawy.


Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
63
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
03.11.2019
Gość
Nuda
03.11.2019
Ania
Gdzie można kupić kafelki ?
01.11.2019
Kamila
A skąd sa szafki w sypialni?