Gwiazdy

Sebastian Fabijański opublikował nowy singiel. O czym jest "Jason Bourne"?

Gwiazdy

Sebastian Fabijański opublikował nowy singiel. O czym jest "Jason Bourne"?

"Jason Bourne"- najnowszy utwór Sebastiana Fabijańskiego trafił właśnie do sieci. To trzeci singiel zapowiadający debiutancki album aktora. Ten kawałek jest dla mnie szczególnie istotny - podkreśla artysta. Posłuchajcie!

"Jason Bourne" - nowy singiel Sebastiana Fabijańskiego

Tekst utworu napisał Sebastian Fabijański. On też jest odpowiedzialny za scenariusz i reżyserię teledysku.

Sebastian przyznaje, że ten kawałek jest dla niego szczególnie istotny

 Ze względu na treść. Ciekawość i ekscytacja miesza się ze strachem, bo w jednym kawałku powiem o sobie więcej, niż we wszystkich wywiadach razem wziętych

- zaznacza aktor.  

Posłuchajcie!

YouTube/AsfaltRecords

Zapowiedź płyty

"Jason Bourne" to trzeci singiel, który zapowiada debiutancki album Sebastiana Fabijańskiego  zatytułowany "Primityw".  

Jak wyjaśniał artysta, płyta jest dla niego powrotem do lat dziecięcych oraz swojego rodzaju podsumowaniem.

Ta płyta to moja wolność. "Oto spowiedź prymitywa". Powrót do pierwszej miłości, bo w moim przypadku rap niewątpliwie nią jest. Kiedy stałem przy mikrofonie w wieku 16 lat – czułem to samo, co czuję dziś, wykrzykując, a czasem szepcząc swoje wyrwane z trzewi, objęte odważną, szczerą i bezkompromisową refleksją wersy. Chciałoby się powiedzieć: "chwilo trwaj!"

- podkreślał Sebastian Fabijański. 

Kiedy premiera płyty "Primityw"?

Według pierwotnych zapowiedzi, album miał się ukazać 24 kwietnia 2020. Jednak premiera została przesunięta - płyta pojawi się na rynku 18 września 2020 r. 

Sebastian Fabijański - najważniejsze role 

Sebastian Fabijański jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie. W 2014 roku otrzymał nagrody za najlepszy debiut aktorski za role w filmach „Jeziorak” i „Miasto 44” na 39. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Otrzymał za nie także Tarnowską Nagrodę Filmową. Popularność przyniosły mu seriale: „Pakt” i „Belfer”. Można go było zobaczyć w takich filmach jak „Kamerdyner” oraz „Panie Dulskie” w reż. Filipa Bajona, „Pitbull” i „Niebezpieczne kobiety” Patryka Vegi, „Mowa ptaków” Xawerego Żuławskiego, "Legiony” Dariusza Gajewskiego oraz „Psy 3. W imię zasad” Władysława Pasikowskiego.

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
81
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0