Gwiazdy

Maffashion i Sebastian Fabijański są parą?

Od jakiegoś czasu krążą plotki, że Maffashion i Sebastian Fabijański mają się ku sobie. Para miała być widziana na wspólnych zakupach w centrum Warszawy. Wszystko wskazuje na to,  połączyło ich uczucie. Dziś w studiu Dzień Dobry TVN Michał Dziedzic z Pudelek.pl opowiedział o parze.

Ponad miesiąc temu media obiegła smutna wiadomość o tym, że znana szafiarka Maffashion rozstaje się z Czarkiem Jóźwikiem z Abstrachuje. Wygląda na to, że Julia ma już nowego partnera. Jest nim znany aktor, Sebastian Fabijański. 

Portale zajmujące się doniesieniami ze świata gwiazd rozpisują się na temat związku Julii Kamińskiej i Sebastiana Fabijańskiego. Jeden z informatorów serwisu plotek.pl donosi, że widział Julię i Sebastiana na  zakupach w jednym z warszawskich butików. Wszystko wskazywało na to, że para miała się ku sobie. 

>>> Zobacz też: Odważne zdjęcie Lary Gessler. "Zamieszczając to zdjęcie rozliczam się ostatecznie ze swoim lękiem"

Aktor stroni od paparazzi i chroni swoje życie prywatne. Przez długi czas para próbowała ukrywać swoje uczucie. Jak donosi portal Pudelek, Sebastian miał namawiać Julię do zakończenia relacji z Czarkiem i zaproponował blogerce wspólne mieszkanie.

Niedawno Maffashion została przyłapana pod domem aktorka z torbami i walizką. Julia czekała na transport.

Maffashion na temat związku z Sebastianem Fabijańskim

Maffashion udzieliła wywiadu portalowi plotek.pl, w którym w zabawny sposób skomentowała pytanie na temat plotek dotyczących jej związku z Sebastianem Fabijańskim. 

Pomidor

- powiedziała z uśmiechem Maffashion. 

W rozmowie dodała, że obiecała sobie, że nie będzie mówiła nic na temat plotek. Blogerka wyjaśniła, że gdyby chciała powiedzieć coś na dany temat, to z pewnością już by to zrobiła. 

Maffashion o rozstaniu z wieloletnim partnerem 

Kilkanaście dni temu Maffashion i jej były partner Czarek Jóźwik z Abstrachuje ogłosili swoje rozstanie. Film z informacją na ten temat zamieścili na profilach swoich mediów społecznościowych. W rozmowie z serwisem plotek.pl Maffashion odniosła się do tego nagrania:

Wszystko co chcieliśmy powiedzieć - powiedzieliśmy. (...) Aby uniknąć domysłów, wymysłów, nieprawdziwości na temat rozstania, to stwierdziliśmy, że zrobimy to sami i powiemy tyle ile trzeba, tak jak chcemy

>>> Zobacz też:

Zobacz film: Światowe sukcesy Maffashion

Zobacz film: Światowe sukcesy Maffashion. Źródło: Dzień Dobry TVN. 

Co sądzisz o tym artykule?
81
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
23.11.2019
Aleksandra
Kamińska to jednak nie to samo co Kuczyńska 😁