Gwiazdy

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli potajemny ślub. Dzieli ich 16 lat!

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli potajemny ślub

Fot. Instagram / Heidi Klum

Gwiazdy

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli potajemny ślub. Dzieli ich 16 lat!

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli potajemny ślub

Fot. Instagram / Heidi Klum

Heidi Klum i Tom Kaulitz już po ślubie! Modelka i muzyk znany z Tokio Hotel powiedzieli sobie sakramentalne "tak"! Najciekawsze jednak jest to, że ślub... odbył się już kilka miesięcy temu!

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli potajemny ślub! Heidi Klum i Tom Kaulitz spotykają się od maja 2018 roku. Początkowo nikt nie wróżył im przyszłości, między innymi ze względu na sporą różnicę wieku. Modelka ma 46 lat, a muzyk - 29. Jak widać, udało im się na przekór wszystkim!

Tom oświadczył się Heidi w grudniu 2018 roku. A trzy miesiące później... Para wzięła ślub! 22 lutego tego roku - równo rok od pierwszego spotkania - powiedzieli sobie sakramentalne "tak". To bardzo romantyczne!

Partnerzy i dzieci Heidi Klum

To był trzeci ślub Heidi Klum. Pierwszym mężem modelki był stylista, Ric Pipino. Po raz drugi Heidi wzięła ślub w 2005 roku z wokalistą, Sealem, z którym rozwiodła się w 2014 roku. Z tego związku Seal i Heidi mają troje dzieci: córkę Lou Sulolę oraz synów Henry’ego i Johana.


Więcej: Heidi Klum i Tom Kaulitz z "Tokio Hotel" razem na gali amfAR

Zobacz film: Ślub i nowe więzi rodzinne. Jak bezkonfliktowo wejść do rodziny ukochanego? Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
89
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
12.07.2019
Anna92
Nie jest to prawda - nie było potajemnego ślubu, uroczystość dopiero przed nimi.
12.07.2019
Madzia
Ale plotki podajecie! To prawda, że Heidi i Tom są zaręczeni, ale jeszcze się nie pobrali. Tom właśnie jest na wyjeździe kawalerskim ze swoim bratem i przyjaciółmi. ;D