Gwiazdy

Odważne zdjęcie Lary Gessler. "Zamieszczając to zdjęcie rozliczam się ostatecznie ze swoim lękiem"

Lara Gessler w niebieskiej bluzce

Fot. Bartosz Krupa/ East News

Gwiazdy

Odważne zdjęcie Lary Gessler. "Zamieszczając to zdjęcie rozliczam się ostatecznie ze swoim lękiem"

Lara Gessler w niebieskiej bluzce

Fot. Bartosz Krupa/ East News

Lara Gessler opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie. Zrobiła to, bo zrozumiała, że zamieszczając zdjęcie, na którym widać pewną niedoskonałość, przegania swoje demony.  

Lara Gessler chętnie publikuje na Instagramie swoje zdjęcia, często w bardzo odważnych kreacjach. Nikt nie przypuszczał, że pewna siebie Lara Gessler mierzy się z wewnętrznymi lękami i brakiem całkowitej samoakceptacji. 

Magda Gessler o córce: "Dla mnie jest wzorcem"

Niedawno jej mama, Magda Gessler, wyznała u Kuby Wojewódzkiego, że Lara jest dla niej ideałem kobiecości. O córce powiedziała: 

Dla mnie jest wzorcem, niech kobiety na nią patrzą i biorą z niej przykład

>>> Zobacz też: Magda Gessler: „Dzieci odzyskałam 10 lat temu”. Szczere wyznania matki i syna u Wojewódzkiego

Lara Gessler przegania swoje demony

Okazuje się, że również Lara Gessler boryka się z kompleksami. Aby się ich pozbyć, Lara Gessler postanowiła podzielić się zdjęciem, na którym widać znamię na lewej piersi gwiazdy. Mały ślad na ciele powodował, że Lara nie czuła się zbyt pewnie. Pod zdjęciem napisała: 

Miało być zdjęcie z wczorajszej gali ale są rzeczy ważniejsze!☝🏼Późnym wieczorem dostałam zdjęcia z sesji z Mironem Chomackim, na które długo czekałam. To jest jedno z nich. Widać na nim znamie, które mam na lewej piersi od 15 lat. Cały wczorajszy wieczór spędziłam w pięknej sukni, makijażu i włosach. Mimo to, cały czas czułam się skrępowana, że przy dynamicznym ruchu to znamię będzie widoczne. Ktoś jeszcze mógłby pomyśleć, że to sutek... Paradoksalnie dużą część wieczoru rozmawiałam z różnymi osobami o ciele, akceptacji, o różnorodności...

Lara Gessler wyjaśniła, że gdy zobaczyła zdjęcie, to zrozumiała, że pozwoliła na to, aby  "demony zdominowały miłość do siebie. I to jest złe".  We wpisie dodała, że warto przerobić taką lekcję, aby nie marnować czasu na coś, co nas przygniata, lepiej żyć w harmonii. 

Cieszę się, że zamieszczając to zdjęcie rozliczam się ostatecznie ze swoim lękiem i nie akceptacją. Nie ma lęku. Została miłość. #zostałamiłość

>>> Zobacz też:

Zobacz film: Kontrowersje wokół nagiej Lary Gessler. Zdjęcie zrobiła jej mama

Zobacz film: Lara Gessler o kontrowersjach wokół swojego gołego zdjęcia. Źródło: Dzień Dobry TVN. 


Co sądzisz o tym artykule?
72
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0