Gwiazdy

Magda Gessler: „Dzieci odzyskałam 10 lat temu”. Szczere wyznania matki i syna u Wojewódzkiego

Program Kuby Wojewódzkiego. Goście Magda Gessler i Tadeusz Muller

Fot. player.pl

Gwiazdy

Magda Gessler: „Dzieci odzyskałam 10 lat temu”. Szczere wyznania matki i syna u Wojewódzkiego

Program Kuby Wojewódzkiego. Goście Magda Gessler i Tadeusz Muller

Fot. player.pl

Gośćmi Kuby Wojewódzkiego byli Magda Gessler i jej syn Tadeusz Müller. Magda opowiedziała o tym, ile znaczy dla niej rodzina, o życiowych zmianach oraz o tym, na jakim jest aktualnie etapie. Tadeusz mówił o swojej przeszłości, relacjach z mamą, zdrowym odżywianiu oraz swoich psach. Mówił też o psychologii i zdiagnozował typ osobowości Kuby Wojewódzkiego.

Jak to jest być synem znanej matki? Na jakim etapie życia jest dziś Magda Gessler? Jak wyglądało ich dawne życie? W programie Kuby Wojewódzkiego usłyszeliśmy odpowiedzi na te i wiele innych pytań oraz dowiedzieliśmy się, jaki jest profil psychologiczny prowadzącego program.

Tadeusz Müller pracował z osobami autystycznymi

Pierwszy na kanapie zasiadł Tadeusz Müller, który przyszedł do studia ze swoimi psami Kiki i Pepi. Tadeusz wraz ze swoją wieloletnią partnerką Bianką zaadoptowali psy ze schroniska. Tadeusz opowiedział o swojej przeszłości, wspomniał, że przez dwa lata pracował jako Dj, a następnie, z racji swojego wykształcenia, pracował z osobami autystycznymi.  Dzięki temu doświadczeniu Tadeusz wyciągnął cenną lekcję:

Ta praca nauczyła mnie, nie skupiać się na mnie, tylko skupiać się na innych ludziach

Syn Magdy Gessler nie ukończył psychologii klinicznej, choć ją studiował. Doświadczenie jakie zdobył w pracy pozwoliło mu na przeprowadzenie analizy psychologicznej Kuby Wojewódzkiego na prośbę prowadzącego:

Trochę bipolar. Masz dwa bieguny, ale (…) też trochę paranoidalny, bo słyszałem, że za gastronomię się wziąłeś

Pasje Tadeusza Müllera

Tadeusz Müller opowiedział Kubie o tym, czym się zajmuje i wyjaśnił, że „wymyśla restauracje”. Tworzy i dopasowuje rodzaj kuchni restauracji do gustów okolicznych mieszkańców. W ciągu ostatnich dziesięciu lat wykreował dwadzieścia pięć lokali.

Tadeusz wyznał, że jest nutriatrianinem i ogromne znaczenie ma dla niego zdrowe odżywianie, odkrył, że szkodzi mu gluten.

W pewnym momencie swojego życia odkryłem, że zarzucam się ciężkim glutenem, agresywnym glutenem, który jest pryskany. Melodia mojego życia to jest zdrowe odżywianie

Tadeusz Müller nie przyznawał się, że Magda Gessler jest jego mamą

Kuba zadał pytanie Tadeuszowi pytanie:

Powiedz mi Tadeusz, dlaczego tak długo nie przyznawałeś się, że polska Beyoncé - Magda Gessler jest twoją mamą?
Moja mama przez wiele lat wychowywała mnie cudownie, aż do momentu, kiedy weszła w twardy biznes w latach 90. (…) Madzia wzięła to na klatę i stworzyła imperium. (...) To nie była mama, która robi synowi kanapki do szkoły. To była mama, która robiła fight życiowy. Teraz się przyjaźnimy, ale kiedyś dorastałem w pustym domu
A czy mama często robi ci siarę?

 - zapytał Kuba.

Nie ma nic przyjemniejszego, jak mama zrobi mi siarę. Ona ma taką fantazję, taką barokowość, jej żart i cięta riposta kwitnie, że jest to tak wielobarwne 

- odpowiedział z uśmiechem Tadeusz.


Kiedyś powiedziałeś piękne słowa: W moich oczach mama jest idealna. Mało który syn, dorosły, po trudnych relacjach mówi takie słowa

- powiedział Kuba. 

Tadeusz wyjaśnił, dlaczego tak powiedział:

Zrozumiałem, że jakie by nie były losy rodzinne, jakie sytuacje by się nie zdarzyły, różne sytuacje się zdarzają w rodzinie, to na końcu, ja tu jestem dzięki mamie. Bo urodziła mnie, wychowała. Jestem też dzięki dziadkowi, dzięki babci. To jest ważne, żeby to zauważyć w tym turbokapitalizmie, w tym globalizmie. Za tą sentencja stoi to, że ja to zauważyłem

Tadeusz wyznał, że wiele podróżował z mamą, ale nigdy nic nie zwiedzał, tylko odwiedzał restauracje. Wyznał, że nie ma za to pretensji, bo dzięki temu „restauracja płynie w jego krwi”.


Magda Gessler nie je mięsa

W kolejnej części programu na kanapie zasiadła Magda Gessler. Kuba Wojewódzki zażartował, że gdyby Magda miała życzenie rzucić mięsem, to może to zrobić tym, które dostarczył na desce kelner. Magda szybko zareagowała i wytknęła Kubie, że nie jest na czasie. Zdziwiony Kuba zapytał:

Nie jesz mięsa?

Magda przez chwilę zastanawiała się nad odpowiedzią i skwitowała:

Mięso ruszam, ale nie jem

Wojewódzki zapytał Magdę o jej dawne stwierdzenie, że czuje się bardziej Hiszpanką niż Polką. 

Dziś jestem tak pół na pół. Nie znamy koloru, nie mamy odwagi noszenia kolorów. Kolor to jest Hiszpania. Malarstwo hiszpańskie należy do najlepszych, bo mają słońce, czyli widzą kolor. A my co robimy? Mamy szare chmury i szare wnętrza. Jesteśmy szarzy, bo się chowamy 

- stwierdziła Magda Gessler.

Od rozmowy o kolorowej Hiszpanii przeszli do wspólnego tańca flamenco i nadszedł czas na poważne pytanie. Kuba zapytał Magdę o to, na jakim jest etapie życia. Magda odparła, że na etapie: 

Dojrzałej gruszki
A co to znaczy?

- dopytywał Kuba. 

To znaczy, że jestem dojrzała, pachnąca. Nie jestem samotna. Mam rodzinę. Rodzinę, z której jestem dumna (…) Nie wiedziałam, że mam tak nieprawdopodobne dzieci. Ich mądrość mnie powaliła. Są dla mnie autorytetem. Lara w postępowaniu, w swojej kobiecości. Tadeusz w swoim dystansie do mnie.

Magda Gessler odzyskała dzieci 10 lat temu

Magda Gessler opowiedziała szczerze o swoim bardzo skromnym życiu z przeszłości, o nauce gotowania na ognisku i mieszkaniu w grocie. Na prośbę Tadeusza nie rozwijała tematu. 

Kiedy odzyskałaś dzieci? – zapytał Kuba?
Dzieci odzyskałam kilka lat temu, 10 lat temu, ale czasami można ich nie odzyskać wcale 

- szczerze wyznała Gessler.

Ja byłam mężczyzną w domu i to ja musiałam trzymać wszystko na moich plecach. Nie było żadnego pana, który przynosił pieniądze. Jedyną osobą, która miała wszystko na głowie, to byłam ja. To nie było łatwe 

- dodała.

Kuba zapytał, jaką kobietą jest Magda

Jestem najsłodszą kobietą na świecie. Najbardziej poddaną, nigdy nie mówię "nie" i nigdy się nie kłócę 

- stwierdziła.

Magda Gessler i Tadeusz Müller u Kuby Wojewódzkiego. Cały odcinek zobacz tutaj

>>> Zobacz też: 


Zobacz film: Wakacje Magdy Gessler. Źródło: Dzień dobry TVN. 


Co sądzisz o tym artykule?
88
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0