Newsy

Pogoda w czwartek: ciepło i dużo deszczu

Pogoda w czwartek - 25.6.2020 r.

x-news

Newsy

Pogoda w czwartek: ciepło i dużo deszczu

Pogoda w czwartek - 25.6.2020 r.

x-news

Pogoda w czwartek będzie zmienna. Przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane i duże. Wystąpią także burze z opadami deszczu i gradu. Temperatura od 21 do 28 st. C.

Pogoda w nocy ze środy na czwartek

W nocy w północnych województwach na ogół pogodnie. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże, okresami opady deszczu, początkowo miejscami burze. Możliwy grad. Prognozowana wysokość opadów gdzieniegdzie do 15 mm. Lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 200 metrów.

Temperatura minimalna od 13 do 17 st. C; w rejonach podgórskich i miejscami w Małopolsce od 10 do 12 st. C.

Wiatr na północy i w centrum słaby i umiarkowany, miejscami porywisty, północno-wschodni i wschodni, na południu kraju słaby, zmienny. W czasie burz porywy wiatru do 70 km/h.

Pogoda w czwartek - Polska

W czwartek zachmurzenie umiarkowane i duże. Wystąpią burze z opadami deszczu i gradu. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz lub w silnym opadzie przelotnym lokalnie do 30 mm.

Temperatura maksymalna od 24 do 28 st. C; chłodniej w kotlinach górskich i nad morzem od 21 do 23 st. C.

Wiatr umiarkowany, nad morzem także dość silny, wschodni i północno-wschodni. W czasie burz porywy wiatru do 80 km/h.

Pogoda w Warszawie

W czwartek w stolicy zachmurzenie przeważnie umiarkowane. Okresami opady deszczu, możliwe słabe burze. Prognozowana suma opadów do 10 mm. Temperatura maksymalna około 25 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni. W czasie burz porywy wiatru do 75 km/h.

Źródło: PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
51
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0