Gwiazdy

Karolina Wnęk poza Big Brotherem! Zaskoczenie w dzisiejszych nominacjach?

Gwiazdy

Karolina Wnęk poza Big Brotherem! Zaskoczenie w dzisiejszych nominacjach?

Głosami widzów z programu odpadła Karolina Wnęk, która spędziła w domu Wielkiego Brata trzy tygodnie. Nominowani razem z nią Justyna i Łukasz po raz kolejny utrzymali się w programie. Sporo emocji i zaskoczeń przyniosły jednak dzisiejsze nominacje. Nominowani zostali dotychczasowi ulubieńcy: Klaudia i Radek.

W kolejnych odcinku Big Brother Arena na głosy widzów oczekiwali: Karolina Wnęk, Łukasz Darłak i Justyna Żak. Przed ogłoszeniem werdyktu telewidzów Wielki Brat poprosił nominowanych o stwierdzenie, kto z trójki powinien opuścić program. Karolina postanowiła wyznaczyć...samą siebie. 

Widzowie byli podobnego zdania, bo ją własnie wskazali do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Na zewnątrz na Karolinę czekał Maciej Borowicz, uczestnik, z którym najbardziej się zaprzyjaźniła podczas programu i bardzo przeżywała fakt, że został karnie usunięty z Domu.

W tym tygodniu objęta immunitetem była Magda Zając, nowa uczestniczka, która zdążyła już mocno skonfliktować się z niektórymi osobami w domu Wielkiego Brata.

Zobacz też: 5 najmocniejszych konfliktów w Domu Wielkiego Brata

głosowanie Klaudia lub Radek

fot. Big Brother

Głosować kto opuści dom Wielkiego Brata za tydzień można wysyłając SMS-y lub oddając głos online.

Co sądzisz o tym artykule?
98
21
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
08.04.2019
Kornelia
Manuela, dlaczego obok nich usiadłaś, czemu bronisz? Maciek nie żałuje tego co powiedział, tylko że został przyłapany. Panna Karolina żadnego mądrego wniosku też nie wyciągnęła. Z tymi dwoma osobami nie powinno być tej rozmowy w DDTVN. Cóż za rozczarowanie!
08.04.2019
w
dobrze że wylecieli
08.04.2019
asas
dobrze ze maciek i karolina wylecieli