Gwiazdy

Kamil Lemieszewski dla Ewy wraca do Polski. "Tam gdzie moja kobieta, tam mój dom"

Gwiazdy

Kamil Lemieszewski dla Ewy wraca do Polski. "Tam gdzie moja kobieta, tam mój dom"

Kamil Atylla Lemieszewski, zwycięzca drugiej edycji Big Brothera, po siedmiu latach mieszkania w Wielkiej Brytanii wraca do Polski, aby być blisko swojej dziewczyny. - Ewa jest moją miłością, kobietą, a zarazem moim domem - powiedział.

Kamil Atylla Lemieszewski siedem lat temu przeprowadził się do Wielkiej Brytanii. Przez długi czas mieszkał blisko Greenwich Park, należącego do zespołu ośmiu parków królewskich w Londynie, który szybko stał się jednym z jego ulubionych miejsc. To tam uczył dzieci żonglowania, chodzenia po linie i jazdy na monocyklu.

Kariera aktora

W Londynie Kamil rozwijał się jako aktor. Zagrał epizody w wielu filmach, takich jak "Król Artur" (rola Merlina), "Aladyn" (tancerz), "Rocketman" (pielęgniarz). Wystąpił również w filmie biograficznym o Michaelu Jacksonie.

Spełniłem swoje dziecięce marzenie, poznałem jego dublera, a tak naprawdę to był prawdziwy Michael Jackson

- powiedział z uśmiechem zwycięzca Big Brothera.

Zdaniem Kamila, reżyserzy chętnie zapraszają go do swoich filmów, ponieważ cenią jego odwagę w wyrażaniu tego, co myśli i umiejętność wcielenia się w każdą postać.

Powrót do Warszawy

W Big Brotherze Kamil poznał Ewę Kępys. Jak mówi, dziewczyna urzekła go inteligencją, poczuciem humoru i oczywiście urodą. Łączą ich wspólne pasje: mają upodobanie do podobnych książek, grają w planszówki, lubią słowiańską mitologię i kulturę nordycką.

I to właśnie dla Ewy Kamil zamierza wyprowadzić się z Londynu i zamieszkać w Warszawie.

Ewa jest moją miłością, kobietą, a zarazem moim domem, a tam gdzie moja kobieta, tam mój dom. (...) Gdziekolwiek by była, tam ja jadę

- zwierzył się naszej reporterce.

Kamil ma nadzieję, że to związek na całe życie, czego mu oczywiście życzymy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

>>> Zobacz także:


Co sądzisz o tym artykule?
58
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0