Horoskop

Horoskop dzienny na poniedziałek. Które znaki zodiaku czeka twarde lądowanie po długim weekendzie?

Zegar astrologiczny

Future Light/Getty Images

Horoskop

Horoskop dzienny na poniedziałek. Które znaki zodiaku czeka twarde lądowanie po długim weekendzie?

Zegar astrologiczny

Future Light/Getty Images

Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Byka. O godzinie 10.51 Srebrny Glob ustawi się w nieprzyjemnej kwadraturze z Saturnem. Powrót do obowiązków zawodowych po kilku dniach wolnego będzie przebiegał niebyt przyjemnie i możemy zaliczyć twarde lądowanie. Dzisiaj trzeba będzie się przykładać do swoich zadań i cierpliwie wysłuchać narzekań szefa. Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 7.06.2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

W sprawach zawodowych zgrzyty. Możesz dzisiaj wejść z kimś na wojenną ścieżkę. Nie martw się to chwilowe zawirowania. Pomimo tego, że niewiele spraw pójdzie zgodnie z planem, wieczór powinien wynagrodzić Ci ciężkie chwile w pracy.

Horoskop dzienny - Byk

Kwadratura przebywającego w Twoim znaku Księżyca i Saturna (w znaku Wodnika) podziała na Ciebie drażniąco. Nadmiar obowiązków trochę Cię przytłoczy. Te wyzwania, które przed Tobą staną przy pomocy życzliwej osoby uda się pokonać. Ciepły koc po południu ukoi skołatane nerwy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie można chować głowy w piasek. Z pełną odpowiedzialnością weźmiesz na siebie pewne trudy. Bardzo dobrze, ponieważ profity, które niebawem z nich otrzymasz, przerosną Twoje oczekiwania. Konkurencja nie śpi, ale jesteś szybszy… i sprytniejszy.

Horoskop dzienny - Rak

Układ planet chwilowo nie będzie Cię rozpieszczał. Poważna rozmowa z szefem, przełożonym bądź rodzicem postawi Cię do pionu. Przez moment poczujesz, że wszyscy wymagają od Ciebie zbyt wiele i pozostała Ci tylko ciężka praca. Wieczorem zmiana nastroju!

Horoskop dzienny - Lew

W tym dniu czekają na Ciebie ważne wiadomości i konieczność szybkiego reagowania. Nie bój się podejmować decyzji, jeśli sam tego nie dopełnisz, inni zdecydują za Ciebie. Po południu rozmowa przez telefon ukoi Ci nerwy.

Horoskop dzienny - Panna

Dzień przyniesie Ci przyjemne zaskoczenie. Możesz spodziewać się jakiejś pochwały bądź korzystnej informacji na temat Twojej pracy. Uważaj jednak na swój układ pokarmowy, lekka niedyspozycja może po południu zatrzymać Cię w domu.

Horoskop dzienny - Waga

Nie szalej na drodze i nie kuś losu. Nie parkuj w niedozwolonym miejscu. Księżyc w kwadraturze z Saturnem nie będzie dzisiaj tolerował odstępstwa od reguł. Na gruncie sercowym jakieś nieprzyjemne epizody i docinki. Jakoś się z tym uporasz. Będzie lepiej.

Horoskop dzienny - Skorpion

Możesz spodziewać się dzisiaj lekkich niepokojów. Po raz kolejny może dać o sobie znać ktoś, kogo wolałbyś Skorpionie unikać. Trudno Ci będzie odnaleźć się w pracy, a swoje nerwy odbijesz na bliskiej osobie. Trzeba jakoś to przetrzymać. "Nie lubię poniedziałków" to dla Ciebie dzisiaj klasyk.

Horoskop dzienny - Strzelec

Czeka Cię intensywny dzień, ale energii Ci nie zabraknie. Będziesz zachęcać wszystkich do tego, aby więcej się uśmiechali i robić szkolne żarty. Niestety reszta zodiaku jest dzisiaj w zgoła odmiennym nastroju, więc ktoś Cię obrzuci niewybrednymi słowami. Niezbyt się tym przejmiesz.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Przed Tobą ważne spotkania lub nawet narady. Uda Ci się uporządkować wiele kwestii, chociaż będziesz musiał okazać swoje twarde oblicze. Na szczęście nie masz z tym problemów. Wynegocjujesz wszystko, na czym Ci zależy. Na gruncie domowym unikaj rozmów o remoncie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiaj wszystko będzie się zmieniać jak w kalejdoskopie. Ktoś może się spóźnić, ktoś nie przyjdzie. Jedyną radą jest bycie elastycznym i dostosowanie się do zmieniających okoliczności. Na szczęście po południu i wieczorem ktoś Cię zrozumie, pocieszy, wysłucha.

Horoskop dzienny - Ryby

Powrót do obowiązków podziała na Ciebie kojąco. Będzie lepiej, kiedy skupisz się na tym, co trzeba wykonać niż na zastanawianiu się, co komu zawiniłaś i dlaczego traktują Cię w taki sposób. Unikaj dzisiaj jednoznacznych rozwiązań na każdym gruncie. Po prostu płyń, jak to Ryba z prądem. 

Astrolog Merkurja

Horoskopy a ekliptyka

Horoskop astrologiczny, czyli kosmogram, pokazuje w przystępnej formie układ planet na dany czas i miejsce urodzenia. Ma kształt koła i jest obrazem ekliptyki, czyli płaszczyzny w przestrzeni, po której krążą planety wokół Słońca, a Księżyc wokół Ziemi. Ekliptyka to koło, które dzieli sferę niebieską na dwie równe połowy. 

Zobacz wideo: Rytuał mapy marzeń

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
61
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0