Gwiazdy

Gratka dla fanów disco polo. Popularny girlsband powraca?

wesele

Devon Strong/Getty Images

Gwiazdy

Gratka dla fanów disco polo. Popularny girlsband powraca?

wesele

Devon Strong/Getty Images

Wiele osób nie wyobraża sobie przyjęć czy wesel bez discopolowych przebojów. Fanom tego gatunku muzycznego z pewnością znany jest zespół Top Girls. Wiele wskazuje na to, że już za jakiś czas wokalistki będą mogły zaprezentować światu nowy materiał. 

Top Girls w studiu muzycznym.

Nawet ci, którzy nie określiliby siebie jako miłośników muzyki disco polo, słyszeli przeboje tego gatunku na weselach. Goście najlepiej bawią się przy takich piosenkach, jak "Żono moja", "Przez twe oczy zielone" czy "Jesteś szalona". Taneczne discopolowe utwory wykonuje również girlsband Top Girls, a jeden z ich hitów - "Jakbyś mnie zechciał" ma ponad 67 milionów odtworzeń w serwisie YouTube.

Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie pojawi się okazja do wysłuchania nowego materiału muzycznego stworzonego przez dziewczyny. Dwie z nich pojawiły się bowiem w studiu Andrzeja Jorsza, specjalisty od masteringu wokalnego. 

Top Girls – kim są?

Top Girls to girlsband tworzący muzykę disco-polo, który na polskim rynku pojawił się w 2016 roku. Utworzyły go Paula Karpowicz, Angelika Żmijewska i Justyna Żmijewska – każda pochodząca z innego regionu kraju.

Na swoim koncie mają wiele przebojów. Obok wspomnianego już "Jakbyś mnie zechciał" są to również: "Mleczko", "Wesele" czy "Nie będę Twoja". Mogą się pochwalić również muzyczną współpracą z liderem grupy Boys - Marcinem Millerem.

Swoimi hitami rozgrzewają publiczność zarówno podczas występów krajowych, jak i zagranicznych. Na ich koncertowej mapie znajdziemy m.in. Wielką Brytanię i Stany Zjednoczone.

Muzyka towarzyszy każdego z nas na co dzień. Dlatego też w naszym programie wielokrotnie pojawiali się artyści, którzy wprawiali widzów w dobry nastrój. Przypominamy najlepsze występy:

Zobacz także:

Margaret pochwaliła się niecodzienną pasją. Komentujący: "Szacun"

Incydent podczas kręcenia teledysku do "Rain On Me". Lady Gaga zadrapała Arianę Grande w powiekę

Netta w jacuzzi. Gwiazda plus size pokazała się w kostiumie kąpielowym. Fani zachwyceni. "Aż mi się zrobiło gorąco"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Co sądzisz o tym artykule?
78
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0