Związki i seks

Najlepsze teksty na podryw chłopaka!

Związki i seks

Aktualizacja:
para na randce

Często zadajemy sobie pytanie “jakie teksty są najlepsze na podryw”? Do chłopaka naszych marzeń warto mówić jego językiem, nie siląc się na nic i nie udając kogoś kim nie jesteśmy. Chodzi o to, żeby jednocześnie zwrócić na siebie uwagę, zrobić dobre wrażenie i nie pójść o krok za daleko.

Zobacz też: Święto zakochanych – jak napisać życzenia na walentynki? >>>

W czasach, gdy role społeczne kobiet i mężczyzn nie są już tak mocno podzielone, często to dziewczyny muszą zastanawiać się jakie wybrać teksty na podryw. Dla chłopaka najważniejsze będzie nasze zainteresowanie, jest to dla niego sygnał, że ma z naszej strony zielone światło. Fajne teksty skierowane do chłopaka na podryw pokażą mu, że mamy klasę i dystans do siebie i zachęcą do dalszej rozmowy.

Fajne teksty na podryw chłopaka. Jak dobrze zacząć znajomość?

Największym błędem Pań, które chcą rozpocząć interesującą znajomość z nowo poznanym mężczyzną, jest udawanie kogoś, kim nie są. Po kilku drinkach wpadają nam do głowy różne chamskie teksty na podryw. Chłopaka taka sytuacja w najlepszym razie rozbawi, w najgorszym zirytuje.

Zobacz też: Pomysł na oświadczyny – jak to zrobić kreatywnie? >>>

Wszystkim znane są zabawne teksty na podryw chłopaka takie jak “bolało Cię jak spadałeś?... z nieba”, lub “zakochałeś się we mnie od pierwszego wejrzenia, czy mam przejść koło Ciebie drugi raz?”. W istocie są to najgorsze teksty na podryw chłopaka, który poczuje się osaczony i najprawdopodobniej szybko się wycofa.

Jak więc zacząć niezobowiązującą rozmowę, aby zrobić dobre wrażenie na przystojniaku z baru?

  • Gdzie się podziała Twoja dziewczyna? To dobry i niezobowiązujący początek rozmowy. Takim otwarciem zyskujemy podwójnie. Z jednej strony, jeśli nasz wybranek jest już w związku dowiemy się o tym od razu, z drugiej dajemy mu do zrozumienia, że jest dla nas rzeczą oczywistą, że tak przystojny mężczyzna musi być w związku. Dobre teksty na podryw chłopaka nie mogą być zbyt bezpośrednie, pamiętajmy bowiem, że Panowie lubią gonić króliczka. W ten sposób pokażemy swoje zainteresowanie, nie będziemy jednak się narzucać.
  • Od jak dawna ćwiczysz? To dość bezpośrednie zagranie, ale jeśli czujemy się pewne siebie, a mężczyzna wygląda, jakby naprawdę uprawiał jakąś aktywność fizyczną, będzie to dobry i sprawdzony tekst na podryw chłopaka. Mężczyźni uwielbiają być adorowani i fakt, że jakaś nieznajoma zauważyła jego wdzięki, na pewno będzie miłym wstępem do rozmowy. Unikajmy jednak tego tekstu, gdy mężczyzna nie wygląda na atletę, ponieważ może pomyśleć, że sobie z niego żartujemy.
  • Poproś go o radę. Istnieją różne romantyczne teksty na podryw chłopaka , jednak zwykła prośba o radę może zadziałać o wiele lepiej. Jeśli wybranek siedzi przy barze, zapytaj, jaka jest specjalność lokalu. Jeśli poznaliście się na imprezie i rozmawiacie w większym gronie, zapytaj o radę związaną z jego zainteresowaniami, pracą lub pasją. Mężczyźni kochają dawać rady, dlatego najlepsze teksty na podryw chłopaka to czasem po prostu szansa dla niego na wygadanie się.

Zobacz też: Wybieramy idealny prezent na walentynki dla dziewczyny >>>

Złoty sposób na podryw chłopaka. Teksty pomagają czy szkodzą?

Czy istnieje więc złota zasada, która pomoże roztopić serce każdego mężczyzny? Dobre teksty na podryw pomogą na pewno zrobić dobre wrażenie, złudne jest jednak myślenie, że istnieje jakiś jeden uniwersalny tekst, który będzie kluczem do jego serca. O wiele lepiej niż na fajne, nawet najbardziej sprawdzone teksty, będzie postawić na pewność siebie i otwartość na partnera.

Prawda jest taka, że nie istnieje jeden uniwersalny tekst na podryw każdego chłopaka. Nie warto silić się na wyszukane zaczepki rodem z pism kobiecych, ponieważ najczęściej są one wszystkim dobrze znane i budzą raczej uśmiech politowania niż zainteresowanie. Jak więc zacząć rozmowę, żeby wzbudzić zainteresowanie i zrobić dobre wrażenie? Warto na pewno podejść do flirtu z luzem i dystansem. Pamiętajmy, że najgorsze teksty na podryw chłopaka to te, które sugerują nasze bezgraniczne oddanie i uwielbienie. O wiele lepiej zacząć rozmowę od żartu, pytania, lub niezobowiązującego zagajenia. Mężczyźni uwielbiają gonić króliczka, dlatego najlepiej pokazać swoje zainteresowanie, a potem zostawić mężczyźnie pole do popisu.

Teksty na podryw chłopaka , które jednocześnie otworzą temat do rozmowy i nie będą jednoznacznie świadczyć o naszym zainteresowaniu, stworzą mężczyźnie pole do działania i nie odstraszą go zbytnią bezpośredniością.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości