Związki i seks

Oświadczyny na żywo w DDTVN. To się nazywa kreatywność!

Związki i seks

Oświadczyny na żywo w DDTVN. To się nazywa kreatywność!

W Dzień Dobry TVN widzowie byli świadkami zaręczyn na żywo. Kto się komu oświadczył? Czy oświadczyny zostały przyjęte? Świadkiem tej uroczystości był reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer.

Krzysztof i Ola są ze sobą od 10 lat. Jakiś czas temu mężczyzna oświadczył się swojej partnerce. Dziewczyna przyjęła pierścionek i para zaczęła przygotowania do ślubu. Niestety Ola zdecydowała się zerwać zaręczyny. Teraz postanowiła to naprawić i to ona oświadczyła się Krzysztofowi. Zaprosiła więc go do restauracji na walentynkowe śniadanie i tam, w obecności kamery Dzień Dobry TVN, zapytała, czy się z nią ożeni.

Krzysztof potrzebował chwilki na ochłonięcie, by w końcu odpowiedzieć: "TAK".

Parze życzymy wiele szczęścia i miłości!

Pomysł na oświadczyny w domu

Zaręczyny to jeden z piękniejszych i najbardziej wzruszających momentów w życiu każdej kobiety. Panom, którzy nie mają duszy romantyka, mimo szczerych chęci często brakuje nietuzinkowego pomysłu na oświadczyny.

Zaręczyny? Zrób to w Dzień Dobry TVN! Czekamy na zgłoszenia widzów

Na wstępie należy zaznaczyć, że w tej wyjątkowej chwili liczy się nie tylko jak to zrobić, ale także gdzie. Dlatego w wyborze lokalizacji i sposobu oświadczyn należy liczyć się przede wszystkim z gustem wybranki. Jak chciałaby, żeby ten dzień wyglądał? Z jakich niestandardowych pomysłów na oświadczyny warto skorzystać?

Nie zawsze trzeba inwestować w wyjazdy do odległych miejsc albo ponosić wysokie koszty związane z organizacją oświadczyn na dużą skalę. Dla wielu kobiet bardziej liczy się pomysł, czasem nawet najprostszy, ale pełen uroku i romantyzmu. Moment ten wcale nie musi odbywać się w egzotycznych, drogich miejscach, równie dobrze sprawdzą się domowe pielesze. Plusem takiego rozwiązania jest to, że można się do oświadczyn w domu świetnie przygotować. Jak to zrobić?

Zobacz też: Jakie są najlepsze teksty na podryw chłopaka? Śmieszne, romantyczne czy bezpośrednie? Najważniejsze, aby były skuteczne >>>

  • Kwiaty – kobiety je kochają. Ostatnio wybranek serca Joanny Przetakiewicz zaskoczył ją tysiącem róż w jej mieszkaniu. To może stanowić świetną inspirację do oświadczyn. Ilość kwiatów niekoniecznie musi być tak spektakularna, jednak sam pomysł na pewno skradnie serce kobiety. Widok pokoju tonącego w różach wzruszy każdą przedstawicielkę płci pięknej. Innym pomysłem jest przygotowanie ścieżki usypanej z płatków kwiatów, prowadzącej do pudełeczka z pierścionkiem albo ułożenie z główek kwiatów na pościeli w sypialni napisu „Czy wyjdziesz za mnie?”.
  • Tradycyjnie – dla miłośników rozwiązań w „starym stylu” trafnym pomysłem będzie poproszenie o rękę wybranki serca przy jej rodzicach. W dobrym tonie jest zrobienie tego podczas wspólnego obiadu. Jeśli to będzie wigilijna wieczerza, magia atmosfery sprawi, że ten moment stanie się jeszcze bardziej wzruszający.
  • Zdjęcia lub nagrania – to także świetny pomysł na oświadczyny . Taki sentymentalny powrót do przeszłości można przygotować, np. przygotowując pokaz slajdów zdjęć albo kompilację filmików obrazujących wspólną historię i odtworzyć ją podczas wspólnej kolacji. Taka niespodzianka dostarczy wielu wzruszeń.

Pomysł na oświadczyny na wakacjach

Dalekie podróże do odległych miejsc i piękne krajobrazy tworzą idealną scenerię do poproszenia ukochanej o rękę. Do tego endorfiny, czyli hormony szczęścia, które uwalniają się w trakcie wyjazdu i przypływ adrenaliny sprawiają, że to idealny moment, który warto wykorzystać, by ofiarować wybrance serca pierścionek zaręczynowy. Jeśli wakacje para spędza w jakimś egzotycznym kraju, dobrym pomysłem na oświadczyny nad morzem będzie romantyczny piknik na plaży przy zachodzie słońca. Na piachu warto ustawić malutkie świeczki, przygotować kosz pełen smakowitych przekąsek i oczywiście nie zapomnieć o szampanie, by celebrować tę wyjątkową chwilę.

Pomysł na oświadczyny w górach to np. poproszenie ukochanej o rękę po wspólnym zdobyciu kolejnego szczytu. Zapierające dech w piersiach widoki oraz satysfakcja z sukcesu na pewno nieco dopomoże szczęściu, przekona ukochaną do powiedzenia „tak”.

Miłośnikom adrenaliny można polecić szalone pomysły na oświadczyny, np. podczas lotu na motolotni, przejażdżki kolejką górską, skoku na bungee lub ze spadochronem. Można też pokusić się o sprawdzone patenty, takie jak zaręczyny na gondoli w Wenecji, na szczycie wieży Eiffela w Paryżu, w czasie wieczornej przejażdżki dorożką po Krakowie lub po prostu wybranie się do miejsca z pierwszej randki, które przywoła wiele miłych wspomnień.

Zobacz też: Wybieramy idealny prezent na walentynki dla dziewczyny >>>

Inne niestandardowe pomysły na oświadczyny

Jednym z ciekawszych pomysłów na oświadczyny jest film przedstawiający wspólną historię wyświetlany...w kinie. Wybranka serca zaproszona na seans nie może niczego się domyślać. Ma być przekonana, że idzie na zwykły film. Aby przygotować taką niespodziankę dla ukochanej, należy uzgodnić wszelkie szczegóły z organizatorem, bo w tym czasie sala będzie zamknięta dla innych klientów.

Innym rozwiązaniem są oświadczyny w teatrze, które także stały się dość popularne. Pomoże tu znajomość z którymś z aktorów. Wcześniej należy upewnić się, że ukochana nie poczuje się skrępowana, mówiąc „tak” przed tłumem widzów. Podobnym scenariuszem na „ publiczne zaręczyny ” jest poproszenie o uwagę wszystkich gości w restauracji i padnięcie na kolana przed ukochaną podczas romantycznej kolacji. Fanom nietuzinkowych rozwiązań można zaproponować wykonanie billboardu, który umieści się na jakimś budynku lub moście.

Na koniec warto pamiętać jakich użyć słów. Nie wystarczy tylko zapytać: „Czy wyjdziesz za mnie?”. Recytowanie wierszy o miłości także brzmi banalnie. Najlepiej więc zdać się na naturalność i powiedzieć kobiecie swego życia coś od serca, szczerze, patrząc prosto w oczy, niż silić się na zapamiętanie wcześniej przygotowanego tekstu lub co gorsza, odczytanie go z kartki.

Zobacz także: 8 lat po oświadczynach w Dzień Dobry TVN

Osiem lat temu, w programie Dzień Dobry TVN Waldek Baszan oświadczył się swojej dziewczynie Magdzie. Co aktualnie dzieje się u pary? Są jeszcze razem? Sprawdził to nasz dziennikarz Marcin Sawicki, który był również przy zaręczynach pary.
Co sądzisz o tym artykule?
12
3
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0