Technologia

Inteligentne urządzenia, które przydadzą się podczas urlopu. Oto lista niezbędnych gadżetów

Technologia

Aktualizacja:

W Międzyzdrojach, gdzie znajduje się jedna z najpiękniejszych plaż nad Bałtykiem, powstała Przystań Xiaomi, która wychodzi naprzeciw nudzie. Wczasowicze mogą korzystać ze specjalnej strefy rozrywki, a także zaopatrzyć się w najróżniejsze smart gadżety. Mateusz Jeznach podpowiedział, na które szczególnie warto zwrócić uwagę.

Przystań Xiaomi na polskim wybrzeżu

Firma Xiaomi przygotowała mobilną strefę rozrywki, która od początku lipca aż do końca sierpnia będzie obecna w popularnych kurortach nad polskim Bałtykiem. Pierwsza z nich powstała w Międzyzdrojach (02.07 - 11.07), a kolejnych można spodziewać się w:

  • Kołobrzegu (16 - 25 lipca 2021);
  • Łebie (30 lipca - 15 sierpnia 2021);
  • Władysławowie (20 - 31 sierpnia).

W Przystani Xiaomi można zarówno się zrelaksować, jak i spędzić aktywnie czas na zabawach ruchowych lub wziąć udział w warsztatach z jogi, zumby, a nawet zagrać w bule. Na tym nie koniec atrakcji, bo na miejscu zapoznacie się również i przetestujecie wybrane urządzenia oraz gadżety Xiaomi. Na które szczególnie warto zwrócić uwagę? O to zapytaliśmy Mateusza Jeznacha.

Inteligentne gadżety, które przydadzą się podczas urlopu

Mateusz Jeznach polecił kilka gadżetów, które sprawią, że wakacje będą udane:

  • kamera – "Każdy wyjazd wakacyjny łączy się ze stresem, że musimy zostawić dom. Natomiast wystarczy, że postawimy taką kamerę, która będzie czuwała nad bezpieczeństwem naszego mieszkania. Łączy się to wszystko przez aplikację i mamy podgląd obrazu oraz dźwięku. Świetnie radzi też sobie w słabym oświetleniu" - wskazuje ekspert.
  • inteligenta opaska/smartwatch – te gadżety pozwolą nam sprawdzić, czy zrobiliśmy w ciągu dnia odpowiednią liczbę kroków. Jeśli za długo leżymy na plaży, to wtedy pokazuje się komunikat: "potrenuj".
  • bezprzewodowe głośniki - przecież każdy uwielbia relaks przy ulubionej muzyce. "Tutaj możemy słuchać podcastów, muzyki, e-booków. Możemy również przez niego rozmawiać, bo ma wbudowany mikrofon" - zapewnia Mateusz Jeznach.
  • odkurzacz – "Pomoże nam ogarnąć samochód po wakacyjnych wyprawach, po których pozostaje tona piachu i okruszków" - zauważa.

To tylko część produktów. Pozostałe dostępne są w Przystani Xiaomi.

Zobacz także:

Jak umilić sobie czas podczas długiej podróży samolotem? Oto kilka sprawdzonych pomysłów

Niektóre kraje utrzymują nakaz noszenia maseczek na świeżym powietrzu. Warto to sprawdzić przed urlopem

Wakacje 2021. Jak płacić bonem turystycznym?

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Tomasz Zubilewicz

Pozostałe wiadomości