Styl życia

  Styl życia

  5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariatu. Z najnowszych badań przeprowadzonych przez CBOS wynika, że Polacy coraz chętniej się angażują w pomaganie innym ludziom. Jak to robimy?

  Grudzień kojarzy się głównie ze świętami Bożego Narodzenia, ale należy pamiętać, że w jeszcze jeden dzień tego miesiąca wspomnieć powinniśmy św. Mikołaja, czyli człowieka, który lubił bezinteresownie pomagać innym. Z tego też względu 6 grudnia rodzice dają swoim pociechom drobne upominki, które można znaleźć w bucie, skarpecie lub pod łóżkiem. Co można podarować dziecku na Mikołajki?

  Umiejętność szybkiego rachowania może okazać się bardzo przydatna podczas planowania domowego budżetu, ale nie jest niezbędna tym, którzy pragną zbudować romantyczny związek. Przy rozliczaniu się z dotychczasowego życia seksualnego, nadmierne przywiązywanie wagi do cyfr może przyczynić się do powstawania nieporozumień, a nawet oziębić relację. Nie zmienia to jednak faktu, że wiele kobiet i mężczyzn prędzej czy później pragnie dowiedzieć się, jakie doświadczenia ma za sobą ukochana osoba. Czy liczba partnerów seksualnych z przeszłości powinna mieć dla nas znaczenie?

  Tegoroczna impreza sylwestrowa może nas sporo kosztować. Z analizy przeprowadzonej przez HRE Investments wynika, że ceny w hotelach już są o 20-30 proc. wyższe niż przed pandemią. Ile dokładnie trzeba będzie zapłacić i gdzie jest najdrożej?

  Aneta Glam-Kurp, Sylwia Graff, Ela Pruszyńska, Ewa Sama, Karolina Antoniades to bohaterki nowego programu "Żony Miami". Kim są i czym się zajmują? Poznajcie je bliżej. Premiera reality show już 6 grudnia na player.pl.

  Jeśli szukacie prezentu na Mikołajki bądź święta, a wasza bliska osoba jest miłośnikiem gier, mamy propozycję nie do odrzucenia – słuchawki gamingowe JBL Quantum 350 Wireless. Dzięki temu gadżetowi użytkownik stanie w samym centrum akcji i wykona każdą sekretną misję.

  Stare banknoty szwedzkie, niemieckie, polskie czy amerykańskie są wciąż cenne. Handlowanie nimi to dla jednych sposób na zarabianie pieniędzy, a dla drugich miłe hobby. Dowiedz się, ile są warte zabytkowe banknoty i które z nich warto zdobyć.