O tym, jak to jest żyć i pracować razem opowiedzieli nam dziś nasi goście: Tamara Arciuch, Anna Jurksztowisz, Bartek Kasprzykowski i Krzesimir Dębski.

  Grał na najważniejszych estradach Polski. Dyrygował najsłynniejszej polskiej aranżacji musicalu "Metro". Był dyrektorem artystycznym festiwalu w Opolu, a teraz ... jeździ za kółkiem autobusu w stolicy. Dziś w Dzień Dobry TVN mogliście poznać historię Zygmunta Kukli.

  Bohaterką kolejnej metamorfozy w cyklu "To działa na ciała" jest Marta Raczek, która kilka lat temu wygrała walkę z chorobą nowotworową. Dziś prezentujemy drugi reportaż z przemiany Pani Marty. Jak oceniacie jej metamorfozę?

  Porody rodzinne stają się coraz bardzie popularne. Mężczyźni deklarują chęć towarzyszenia matkom swoich dzieci w akcie narodzin. Do tej pory poród był domeną kobiety, czymś bardzo intymnym i zarezerwowanym tylko dla niej. Jacka Borkowskiego i Piotra Zelta zapytaliśmy o to, czy towarzyszyli żonom przy porodzie.

  Polki już po raz kolejny udowodniły, że potrafią się ubrać i mają pomysł na siebie. Dziś w cyklu "Moda Polska" prezentujemy najciekawsze stylizacje minionego tygodnia: na co dzień, na wypady oraz w ciąży. Stylizacje oceniają redaktorzy "Mody Polskiej" - dziennikarka Anna Puślecka oraz stylista Tomasz Jacyków.

  Bohaterką kolejnej metamorfozy w cyklu "To działa na ciała" jest Marta Raczek, która kilka lat temu wygrała walkę z chorobą nowotworową. Trudne doświadczenia przeszłości pozostawiły jednak ślady. Jej największym problemem były zęby. W wyniku leczenia onkologicznego prawie wszystkie były martwe. Za sprawą lipolizy, zabiegu thermage, botoksu i kwasu hialuronowego Marta Raczek wygląda o 10 lat młodziej.

  Czy w dzisiejszych czasach małżeństwo jest dla nas równie istotne i cenne jak przed kilkoma dekadami? Czym kierują się mężczyźni podejmując decyzję o ślubie? Po co współczesnemu mężczyźnie ślub? W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy o to Janusza Józefowicza, Pascala Brodnickiego oraz Wojciecha Medyńskiego.

  22 lata - tyle ma statystycznie młody Polak, gdy rozpoczyna swoją pierwszą pracę. To znacznie później niż Duńczycy, Anglicy czy Austriacy, którzy zawodową aktywność rozpoczynają już w wieku 16-17 lat. Mniej aktywni od Polaków są jedynie Rumuni, Węgrzy i Włosi - wynika z badań Eurostatu.

  O tym, co modne w Wielkiej Brytanii opowiedział w Dzień dobry TVN stylista Sławek Blaszewski. O swojej fascynacji brytyjską modą opowiedziała też Marina Łuczenko, która na zakupy jeździ do Londynu. Co przywiozła sobie z ostatniej wizyty?

  Radosław Sikorski opowiedział przed kamerą o kolegach z Bullingdon Club w Oksfordzie, gdzie studiował. Do Bullingdon Club należał m.in. lider brytyjskich konserwatystów David Cameron oraz burmistrz Londynu Boris Johnson. Dziś w Dzień Dobry TVN dowiedzieliśmy się więcej o tym jak funkcjonują bractwa studenckie.

  Prof. Zbigniew Izdebski opublikował raport dotyczący seksualności Polaków w Internecie. Celem badania była diagnoza zwyczajów seksualnych oraz postrzegania tematu zdrowia seksualnego polskich internautów. Więcej szczegółów mogliście usłyszeć w dzisiejszym Dzień Dobry TVN.

  Wiele ludzi marzy o założeniu własnej restauracji. Jednak niewielu to marzenie spełnia. Jaki jest sekret posiadania dobrej restauracji i, ile kosztuje jej otwarcie? O to zapytaliśmy aktora Piotra Adamczyka, dla którego założenie restauracji było spełnieniem marzeń, a także znaną restauratorkę Magdalenę Gessler.

  Czy małżeństwo może ograniczać kobietę? Czy mężczyznom trudno jest żyć z kobietami sukcesu? Co zmienił rozwód w życiu Kingi Rusin, Grażyny Bukowskiej i Ewy Minge? Czy zmotywował je do działania? Zobaczcie wywiad w Dzień Dobry TVN!

  Bohaterem tej metamorfozy jest Piotr Plebańczyk. To jedyny mężczyzna, który wziął udział w cyklu "To działa na ciała". Piotr pracuje w Dziale Produkcji Telewizyjnej, ale z zamiłowania i wykształcenia jest aktorem. W jego przypadku specjaliści dążyli do tego, by zlikwidować bardzo głębokie bruzdy na czole i wokół ust, zachowując jednocześnie naturalną mimikę twarzy. Piotr miał także duże znamię na środku nosa, co przeszkadzało mu w kontaktach z ludźmi.

  Zwyciężczynią stylizacji sezonu jesień/zima 2009 w ramach cyklu Moda Polska, prezentowanego w Dzień Dobry TVN, została Katarzyna Nowomiejska. Laureatka zachwyciła jurorów swoimi propozycjami w miejskim stylu. Nagrodą dla niej jest profesjonalna sesja w studiu fotograficznym, którą opublikuje na swoich łamach magazyn "Glamour".

  Czy to dobry pomysł na uratowanie związku? Z jakim ryzykiem wiąże się tymczasowe rozstanie? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN scenarzystę Domana Nowakowskiego, piosenkarkę Annę Wyszkoni i prezenterkę telewizyjną Agatę Młynarską.

  Czy miejsce pochodzenia ma wpływ na życiową determinację? To pytanie zadamy dziś naszym gościom. Anna Dereszowska, Joanna Mucha i Aleksandra Nieśpielak - to kobiety z prowincji, którym udało się osiągnąć sukces. Czy zgadzają się z tezą, że mała miejscowość oznacza ograniczone możliwości rozwoju?

  Według naukowców, osoby dominujące w związku kochają mniej. Dlaczego? Osoba przywiązana do swojego partnera, jest bardziej uległa. Zaś osoba, której nie zależy tak na partnerze, zyskuje nad nim przewagę. Dziś z tą tezą zmierzyli się w Dzień Dobry TVN: aktor Jan Nowicki, dziennikarz Piotr Najsztub i aktor Dariusz Jakubowski.

  Jak silna jest więź łącząca braci bliźniaków? Czy są w stanie przewidzieć wzajemne reakcje i przeczuć zbliżające się zagrożenia? O tym porozmawiamy dziś Rafałem Mroczkiem i Jarosłwem Kretem, obaj mają braci bliźniaków i mamą bliźniąt - Martą Kuligowską.

  Toksyczność teściów potwierdzają brytyjscy naukowcy, którzy dowiedli, że teściowie to jedna z najbardziej destrukcyjnych grup społecznych. Czy warto, zatem mieszkać w pobliżu teściów? Czy mieszkanie z teściami pod jednym dachem zawsze skutkuje konfliktem? O relacjach ze swoimi teściami opowiedziały w Dzień Dobry TVN Agata Rubik i Dorota Landowska.

  Kiedyś był Ministrem Obrony Narodowej, dziś jest Marszałkiem Sejmu, a także kandydatem SLD na Prezydenta RP. Jakim człowiekiem w zaciszu domowym jest Jerzy Szmajdziński? O to zapytaliśmy jego żonę Małgorzatę Szmajdzińską.

  Firma Qlturka.pl działa w obszarze szeroko rozumianej kultury i sztuki dla dzieci. W tej chwili skupiamy się przede wszystkim na prowadzeniu portali Qlturka.pl i KulturalnyPlacZabaw.pl, choć podejmujemy się także organizowania i realizacji imprez kulturalnych na zlecenia firm - wyjaśnia Ewa Świerżewska, założycielka i redaktor naczelna portalu.

  Cezary Harasimowicz nie próbował zastąpić Filipowi, synowi Grażyny Wolszczak, ojca i niczego nie robił wbrew jego woli. Magdalena Żakowska uwielbia słowo "macocha". Jej mąż Jacek poświęcał często czas swoim dzieciom jej kosztem. Teraz, kiedy sama jest rodzicem, doskonale to rozumie. Ewa Wiertel namawiałam Przemka Saletę do tego, żeby oddał nerkę córce. Jakimi są macochami i ojczymami?

  Sara Burge, nazywana "Barbie", na operacje plastyczne wydała prawie 500 tysięcy funtów!!! Czy zrobiła to po to, by upodobnić się do lalki Barbie? Czy jest zadowolona z efektów i, czy planuje kolejne operacje? O tym Ewa Drzyzga w Dzień Dobry TVN.

  Obowiązkowa samodzielność i życie poza domem rodzinnym z chwilą ukończenia pełnoletności - propozycję takiej ustawy zgłosił ostatnio włoski minister administracji publicznej wywołując tym samym gorącą dyskusje publiczną. Powód? 70 proc. Włochów do 39-go roku życia żyje na garnuszku u rodziców. Czy to dobry sposób na to, by syn nie wyrósł na maminsynka?

  Życie singla może być szczęśliwe pod warunkiem, że nie poddamy się czarnym myślom i pesymizmowi - uważa Agnieszka Fitkau-Perepeczko. Przez lata była szczęśliwą mężatką, jednak kiedy jej mąż zmarł odkryła uroki życia w pojedynkę. Czy single nadal traktowani są jako osoby, nad którymi trzeba się litować, bo nie umieją ułożyć sobie życia? Co na ten temat mają do powiedzenia Janusz L. Wiśniewski, Daria Widawska i Katarzyna Lengren?

  Czy piękno da się opisać jedynie rozmiarem? Czy mężczyznom bardzie podobają się kobiety z krągłymi biodrami? - Figura kobiety i jej kształt nie jest tak bardzo istotny. Najważniejsze jest to, jak kobieta wprawia swoje ciało w ruch. Jest wiele naprawdę puszystych kobiet, które poruszają się niezwykle ponętnie i za sprawą tego są zdecydowanie bardziej atrakcyjne niż ich chude znajome - mówi Piotr Najsztub.

  Jak bardzo panie kochają swoje samochody? O tym porozmawialiśmy z Maciejem Brzezińskim z "Auto-Świat Poradnik "

  Jeżeli kobieta uprawia seks na pierwszej randce, mężczyzna ma prawo myśleć, ze uprawia ona seks z innymi mężczyznami w ten sam sposób. Nie chce się z nią wiązać na stałe, gdyż może mu być niewierna. Polska mentalność nie akceptuje szybkich zbliżeń - mówi dr n. med. Michał Lew-Starowicz. Istnieje przekonanie, że im dłużej odkłada się zbliżenie, tym więcej jest czasu, żeby się "dobrać i dotrzeć".