Bronisława Fitak-Chodyna, uczestniczka programu Mam talent, z jednego arkusza papieru potrafi zrobić 450 różnych kompozycji. Dzięki temu znalazła się w "Księdze rekordów Guinnesa". Swój talent prezentował nawet w Japonii i USA.

  Już po raz 11 przyznano nagrody magazynu "Elle". Wyróżnienia otrzymali m.in.: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Marcin Dorociński i Tomasz Raczek. Krytyk filmowy nie bał się publicznie przyznać do tego, że jest gejem. Zamiast społecznego potępienia zbiera gratulacje i mówi, że było warto.

  Brytyjskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej i Estetycznej zaapelowało do firm kosmetycznych, aby te w reklamach swoich produktów nie używały zdjęć obrabianych cyfrowo. Zdaniem Towarzystwa nienaturalnie "poprawione" zdjęcia modelek powodują, że rzesze kobiet starają się uzyskać takie same kształty. Najczęściej kosztem własnego zdrowia. O cyfrowym poprawianiu zdjęć i chirurgii plastycznej rozmawialiśmy z Katarzyną Piekarską, Tomaszem Jacykowem oraz Andrzejem Sankowskim.

  Haul zakupowy to amatorskie filmiki na portalu YouTube nagrywane przez dziewczyny, które opowiadają o tym, co ostatnio kupiły. Pokazują swoje zakupy i wystawiają im ocenę. Haul ewoluował z tutorialu, czyli filmiku instruktażowego, o tym jak zrobić makijaż lub fają fryzurę. Eksperci od marketingu zauważają, że to może być nowa i bardzo dobra forma reklamy.

  Jakim zabiegom musiała poddać się Wiesława Kowalska, bohaterka metamorfozy Dzień Dobry TVN? Czy znajomi rozpoznają ją na ulicy? Czy teraz czuje się atrakcyjna? Zobacz kolejny odcinek cyklu "To działa na ciała".

  Dlaczego dobieramy się w pary i żyjemy w związkach? Motywacje kobiet i mężczyzn w tym względzie mogą być diametralnie różne. Tym zagadnieniem zajął się seksuolog Zbigniew Lew-Starowicz. A do jakich wniosków doszedł? Wyniki tych badań w Dzień Dobry TVN ocenili: prof. Bogdan Wojcieszke i Katarzyna Montgomery.

  To druga bohaterka cyklu Dzień dobry TVN "To działa na ciała". Jakie zabiegi sprawiły, że wygląda młodziej? Ile czasy trwało "odmłodzenie" Pani Wiesławy? Kto pracował nad jej metamorfozą? O tym porozmawialiśmy w programie z dermatologiem Marcinem Ambroziakiem z Kliniki Estederm oraz Dżuliettą Kiworkową, lekarzem stomatologiem z "Elektoralna Dental Clinic".

  Tomasz i Anna zaprezentowali dziś w DDTVN najciekawsze karnawałowe stylizacje. Wybrali je spośród nadesłanych na skrzynkę modapolska@tvn.pl Styl vintege nadal jest na czasie - przyznaje Tomek Jacyków. Szyku dodają stare tkaniny i dodatki. Najlepiej wzorować się na gwiazdach. Nie trzeba wydawać fortuny. Można znaleźć wymarzony, karnawałowy strój w sklepie z używaną odzieżą.

  Krzysztof Krawczyk, Piotr Najsztub i Doman Nowakowski zdradzili w Dzień Dobry TVN, czy dotknął ich kryzys wieku średniego i, jak zmienia się życie mężczyzny po czterdziestce. Dlaczego z jakiegoś powodu przekroczenie czterdziestego roku życia uważa się za granicę wyznaczającą kryzys u mężczyzn?

  Najnowsze badania przeprowadzone przez organizację CLIC Sargent dowodzą, że świeżo upieczone młode mamy w Wielkiej Brytanii prowadzą znacznie bogatsze życie towarzyskie, niż przed urodzeniem dziecka. Tracą kontakt z dawnymi znajomymi, ale zyskują nowych. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Supernianię Dorotę Zawadzką i Małgorzatę Kostrzewską-Rozenek, mamę 3,5-letniego Jasia , która jest w piątym miesiącu ciąży.

  Mieć kawałek helikoptera, jachtu, luksusowego apartamentu albo winnicy… Niemożliwe? A jednak. Choć bycie współmilionerem brzmi co najmniej niedorzecznie okazuje się, że niema w tym już niczego nadzwyczajnego. Dziś goszczący w Dzień Dobry TVN Stefan Kuryłowicz i Tomasz Malicki, opowiedzieli nam więcej o tym pomyśle.

  Nasz dzisiejszy gość stworzył i wprowadził na rynek wiele rozwiązań technicznych, dzięki którym usprawnił chociażby funkcjonowanie cyfrowego promieniowania roentgenowskiego. Tylko w "Dzień Dobry TVN" mogliście się przekonać nad czym teraz pracuje nasz wybitny wynalazca Janusz Liberkowski.

  Coraz więcej panów dba o swoją sylwetkę i urodę. To jednak nie wszystko. Aby mogli się poczuć piękniejsi decydują się coraz częściej na poprawianie urody skalpelem. Ze statystyk kliniki chirurgii plastycznej wynika, że dzisiaj połowa klientów to właśnie mężczyźni. Dlaczego panowie decydują się na poprawianie urody skalpelem? Na to pytanie odpowiedzieliśmy dziś wspólnie z naszymi gośćmi: Krzysztofem Ibiszem i Przemysławem Saletą.

  Po metamorfozie, którą przeszłam w Dzień Dobry TVN, jestem Pewna siebie i odważniejsza. Wreszcie zaczęłam się uśmiechać - mówi Joanna Kwapisińska. Wszystkie zabiegi medyczne i estetyczne złożyły się na fantastyczny efekt końcowy - dodaje.

  Dziś w Dzień Dobry TVN Anna Puślecka, w kolejnym odcinku "Mody Polskiej", omawia najciekawsze stylizacje na studniówkę.

  38-letnia Joanna Kwapisińska to pierwsza bohaterka metamorfoz w nowym cyklu Dzień Dobry TVN "To działa na ciała". Zgłosiła się do nas ponieważ miała ogromne kompleksy z powodu swoich zębów. Przez nie właśnie nie uśmiechała się i mówiła niewyraźnie. Chciała pozbyć się także blizn, zmarszczek mimicznych, poprawić nos i zlikwidować "smutny wyraz twarzy". Jakie zabiegi medycyny estetycznej były u niej konieczne?

  Jak fachowo ugotować zupę lub rozpisać domowy budżet? Tego nauczą się mieszkanki Dolnego Śląska na kursie profesjonalnego zarządzania gospodarstwem domowym. Po tym kursie za pieniądze będą robić to, co do tej pory robiły w domu za darmo. O eksperymentalnym kursie porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z organizatorką kursu Mirosławą Adamczak.

  W 2006 r. Jakub Bonecki został finalistą Oskarów Fashion. Rok później zajął drugie miejsce w kategorii "projektant mody". Tak rozpoczęła się kariera młodego projektanta. Choć zaistnienie w świecie mody nie jest łatwe, Jakub Bonecki może się pochwalić współpracą ze znanymi klientkami. Pojawiły się także plotki, że zaprojektuje suknię ślubną dla Dody.

  Z zaproszonymi do studia Dzień Dobry TVN gośćmi - Beatą Pawlikowską, Ewą Kuklińską i Cezarym Szczygielskim - porozmawialiśmy o tym, dlaczego w ludziach tkwi potrzeba posiadania wnuków? Skąd w polskim społeczeństwie przywiązanie do tradycyjnych ról? I czy wnuki są gwarancją spokojnej i szczęśliwej starości?

  Naukowcy z sopockiego oddziału SWPS, pod przewodnictwem prof. Hanny Brycz, przeprowadzili badania na temat - uwaga - "kłusownictwa seksualnego". Co to takiego? To zdobywanie partnera, który już jest stałym związku. Cudzy partner "smakuje", jak zakazany owoc, i przez to jest bardziej pociągający. Wyniki polskich naukowców potwierdzają amerykańskie badania, które dowodzą, że najbardziej pożądany mężczyzna to ten, który jest już zajęty.

  Czy nieogolony mężczyzna to mężczyzna zaniedbany? Czy prezenter telewizyjny z jednodniowym zarostem swoim wyglądem okazuje brak szacunku dla widzów? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN Łukasza Grassa, dziennikarza TVN 24 i Oliviera Janiaka, prezentera i redaktora naczelnego magazynu "Male Man" po tym, gdy jeden z widzów napisał do nas w tej sprawie.

  W styczniowym wydaniu magazynu "V" ukazała się sesja "puszystych" modelek, dziewczyn w rozmiarze 42-44. O tym czy kanony piękna zaczynają się zmieniać rozmawialiśmy dziś z naszymi gośćmi: Violą Śpiechowicz i Moniką Ambroziak.

  Tydzień temu w sobotę, w Chile zakończyły się mistrzostwa świata, w których Sebastian Kawa z Aeroklubu Bielsko-Bialskiego wygrał cztery z ośmiu konkurencji i obronił tytuł mistrza świata w wyścigach szybowcowych. To już jego trzeci z rzędu tytuł! Kim jest na codzień? Tego mogliście się dowiedzieć w dzisiejszym Dzień Dobry TVN.

  Mężczyźni lubią swój wizerunek męskich, silnych i kontrolujących sytuację osób. W ten sposób starają się też wychowywać swoich potomków, bo sami, jako synowie otrzymali wzór od ojców. Niemniej jednak są istotami ludzkimi, ze wszystkimi wadami i zaletami. O to czy pozwalają sobie na chwile słabości zapytaliśmy naszych gości: Mariusza Czerkawskiego, Macieja Damięckiego i Karola Okrasę.

  Dwudziestu jeden chińskich multimilionerów zapłaciło 10 tys. euro, by wziąć udział w balu, podczas którego szukali żony. Jakiej żony szukają mężczyźni sukcesu? Jakie cechy powinna mieć żona milionera? Na te pytania odpowiedzieli w Dzień Dobry TVN: dwukrotnie żonaty polski poseł i milioner Janusz Palikot, Marek Król, były redaktor naczelny tygodnika "Wprost" i Katarzyna Frank- Niemczycka, żona Zbigniewa Niemczyckiego.

  W dzisiejszym odcinku Mody Polskiej Tomasz Jacyków i Anna Puślecka przedstawiają stylizacje na karnawał i na... stok. Które uznali za najlepsze? Przypominamy również, że czekamy na kolejne zgłoszenia. Piszcie do nas i wysyłajcie swoje zdjęcia na adres: modapolska@tvn.pl

  Włoski Vogue okrzyknął ją talentem nowego pokolenia. Paryż zachwyca się jej projektami. Jej buty podbijają świat. Dominika Nowak, jako pierwsza na świecie i, jak na razie jako jedyna, projektuje buty z sierści zwierząt. Jak powstają te nietypowe kolekcje i czy w Polsce cieszą się zainteresowaniem? Dominikę Nowak gościliśmy w Dzień Dobry TVN!

  23-letnia Eva Markvoort - bohaterka filmu dokumentalnego "65 czerwonych róż", emitowanego w niedzielę 14 lutego 2010 r. w TVN24 - umiera. Chora na mukowiscydozę dziewczyna na swoim blogu pożegnała się z wszystkim, którzy wspierali ją w walce z chorobą. O tym jak wygląda ich walka z rakiem opowiedziały dziś w studiu "Dzień dobry TVN" Paulina Pruska i Katarzyna Talarczyk.

  Jakim człowiekiem na co dzień jest Bronisław Komorowski, prawdopodobny kandydat na prezydenta z ramienia PO? Tego mogliście się dziś dowiedzieć w "Dzień Dobry TVN".

  Czy po śmierci partnera myśleli o tym, by poukładać sobie życie na nowo? Czy nowy związek pomaga zapomnieć o stracie? A może po śmierci życiowego partnera powinni być sami do końca życia? Gościem Dzień Dobry TVN była Grażyna Wolszczak i Katarzyna Chrzanowska, które straciły mężów oraz Jacek Olszewski, który stracił żonę, Agatę Mróz.