Ona ma niewiele ponad 20 lat, a on prawie 70. Spotkali się w sieci i zaczęli ze sobą korespondować. Ich wirtualna znajomość zaowocowała tomikiem poezji z lirycznymi wierszami. "Bzyk. Wiersze nie dla dzieci".

  Mężczyźni przez dłuższy czas nie zauważają problemu dotyczącego ich nadwagi. Gdy już decydują się na dietę, są konsekwentni i skrupulatni. Bardzo często zmieniają swój tryb życia i przyzwyczajenia żywieniowe.

  Zazwyczaj po wielu doświadczeniach trafiamy na specjalistę, któremu ufamy, który sprawia, ze dobrze wyglądamy. W rezultacie przywiązujemy się do naszego fryzjera, kosmetyczki.

  Każda miłość jest pierwszą, ale małżeństwo nie każde. Gdy kobieta spotyka mężczyznę z przeszłością, wie, że będzie musiała się nim dzielić. Z dziećmi z pierwszego małżeństwa, czasem także z byłą żoną.

  Karolina i Bartłomiej Gniazdowscy mają trójkę dzieci, a czwarte w drodze. Każde dziecko traktowali jako owoc ich wielkiej miłości. Jednak niektórzy znajomi dziwią się, że mają aż tyle dzieci, tym bardziej, że Karolina ma dopiero 29 lat. Czy państwo pomaga wielodzietnym rodzinom?

  Chciałbyś pograć w golfa, ale nudzi Cię etykieta obowiązująca na polach? Off-golf to coś dla ciebie. To powrót do korzeni gry, w którą początkowo grano przecież nawet na ulicach miast. Off-golfowym polem może być dowolne miejsce: stara hala fabryczna, nieużywany kamieniołom... Ważne, żeby było bezpieczne dla grających i osób postronnych. Na czym polega off-golf sprawdziła dla nas Agnieszka Rylik.

  Kamil Dziliński wziął udział w castingu do programu "Mam talent". Jury i widzów oczarował żonglerką kontaktową, którą trenuje od 5 lat. W programie "Dzień dobry TVN" opowiedział czym jest żonglerka kontaktowa.

  Podglądamy Magdę Żakowską - żonę Jacka Żakowskiego jak przygotowuje się do maratonu. Dziś obserwowaliśmy trening wydolnościowy.

  Psycholog Dorota Zawadzka męża poznała przez Internet. Joanna Krochmalska swojego partnera Liroya poznała na imprezie, zaś Ewa Wiertel, narzeczonego Przemysława Saletę, poznała w pracy. A ty, jak poznałaś swojego partnera?

  By przekonać się, że zakupy to też sport, można sprawdzić, ile w tym czasie przeszłyśmy kilometrów i spaliłyśmy kalorii. Może się wtedy okazać, że zjedzone w przerwie ciastko nie będzie grzechem, a nagrodą za włożony w zakupy wysiłek.

  Aktorka Katarzyna Kwiatkowska przyjaźni się z aktorką Magdą Stużyńską od ósmego roku życia. Znają się doskonale i zawsze mogą na siebie liczyć.

  Do świata mody niepostrzeżenie wdarły się materiały na miarę 21. wieku - płaszcz z folii, legginsy z lateksu i torebki z PCV. O tym czy plastik może być ekologiczny i jakie są jego zalety porozmawialiśmy ze stylistką Wiganną Papiną.

  24 października odbyła się uroczysta premiera filmu i książki pod tytułem "Tischner - życie w opowieściach". Wspomnienia najbliższych zawarte w tym obrazie pozwalają widzowi poznać ludzi i fakty związane z życiem ks. Tischnera.

  Książka "Więźniowie, Ekwador, kokaina i.." napisana została ku przestrodze, by ustrzec ludzi przed popełnieniem błędu, który może bardzo wiele kosztować.

  W materiale przedstawiamy polskiego kucharza, który odniósł sukces w Portugalii. A w studio Dzień Dobry TVN Pascal Brodnicki, znany kucharz, który zdetronizował polskiego schabowego.

  Anna i Arkadiusz swoją szklaną harfę wykonali samodzielnie. Obecnie składa się ona z 57 kieliszków różnej wielkości i jest najprawdopodobniej największą tego typu harfą na świecie.

  Nasi goście pewnego dnia zdecydowali się uwolnić od monotonnego życia i zajęli się realizacją swoich marzeń. Opowiedzieli nam w Dzień Dobry TVN o trudnościach związanych z podjęciem takiej decyzji.

  Maturzystki z sosnowieckiego Zespołu Szkół Projektowania i Stylizacji Ubioru szyją szale, czapki i rękawiczki dla Diora i Chanel. Staż we Francji to nagroda za dobre oceny, ale i szansa na karierę w świecie mody.

  Trzech mieszkańców Bielska-Białej rok temu założyło portal www.mojeciuchy.pl, który umożliwia wymianę ubrań bądź ich odsprzedanie. Na pomysł serwisu wpadli w pubie, kiedy usłyszeli, jak znajome narzekały, że nie mają pieniędzy na nowe ciuchy.

  Czym jest wczesna edukacja? To inwestycja w przyszłość dziecka. Wystarczy tylko mądrze spędzać czas z dzieckiem, ale najpierw trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Temu właśnie służą warsztaty organizowane przez Dorotę Szymborską, redaktor naczelną portalu www.wczesnaedukacja.com.

  Rockowy zespół Emergency Band powstał z inicjatywy dwóch lekarzy, dawnych kolegów z lat studenckich, którzy postanowili powrócić do młodzieńczej pasji, którą była muzyka. Gra pozwala im odreagować stres związany z pracą, w której odpowiadają za zdrowie i ludzkie życie.

  Andrea Bocelli, śpiewak klasyczny, jeden z trójki wielkich tenorów zaprosił ekipę Dzień Dobry TVN do siebie. Aleksandra Bajka przeprowadziła z nim wywiad, w którym wyjawił nam sekrety swego domu, leżącego w samym sercu Toskanii.

  Rodzina Skalskich z Poznania to szewcy od blisko stu lat. Rodzinny interes założył w 1921 roku Wojciech Skalski. Dziś opiekuje się nim jego wnuk - Janusz Skalski. Na czym polega praca szewca przyglądał się dla nas Vito Casetti.

  66 proc. Polek nie oszczędza na emeryturę, a 53 proc. kobiet w ogóle nie myśli o emeryturze. 15 proc. kobiet emerytura kojarzy się z brakiem pieniędzy i niedostatkiem. I wreszcie, dlaczego kobiety mają niższą emeryturę od mężczyzn?

  Czy przyjaźń w polityce jest możliwa? Według psychologa Wojciecha Eichelbergera, nawet w największej męskiej przyjaźni jest miejsce na konflikt, zawsze jest jednak szansa na jej odratowanie. Zawsze istnieje możliwość na ponowne zjednoczenie - mówi gość Dzień Dobry TVN.

  Strach przed porażką w pracy lub kompromitacją w łóżku - to według psychologów najczęstsze leki mężczyzn. Jednak lista męskich lęków jest o wiele dłuższa. Na dalszych miejscach znajduje się strach przed ojcostwem, łysiną i małżeństwem.

  Najlepszym sposobem na rozpoznanie właściwego mężczyzny jest skupienie się na sobie i własnych uczuciach. Jeśli w zachowaniu adoratora jest coś co nas denerwuje i sprawia, że nie możemy być do końca sobą, to chyba nie jest on najlepszym obiektem do ulokowania uczuć.

  Zaczynam dzień od dobrej kawy i przejrzenia skrzynek na portalach społecznościowych, do których należę. Zazwyczaj zostawiam je otwarte, żeby w miarę możliwości czasem zerkać, czy jakiś nowy e-mail się pojawił - mówi Monika Jaworska, która przyznaje, że jest uzależniona od portali społecznościowych.

  Jak być superdziadkiem? To pytanie zadaliśmy w Dzień Dobry TVN dziadkom: prezenterowi Zygmuntowi Chajzerowi oraz aktorowi Markowi Siudymowi.

  13-letni Adam Radziszewski wystąpił w programie "Mam talent". Zaśpiewał pieśń patriotyczną "Ułani", którą podbił serca jurorów. Jednak nie przeszedł do półfinału. Dlaczego?