Porady

Gadżety plażowe dla całej rodziny. Co warto zabrać nad polskie morze?

Porady

Już za tydzień rozpoczną się wakacje, a rodziny z dziećmi ruszą nad polskie morze. W co w tym roku warto się zaopatrzyć, aby urozmaicić wypoczynek na plaży? O najnowszych wakacyjnych gadżetach opowiedział Bartek Jędrzejak.

Wakacyjna wyprawka na plażę

Pogoda dopisuje, a sezon na plażowanie rozpoczął się w najlepsze. Jak wiadomo, obowiązkowym gadżetem, który od lat króluje nad Bałtykiem, jest parawan. Najlepiej duży i kolorowy. Co jeszcze możemy znaleźć w "modnych" wyprawkach? W tym sezonie popularne stały się maty termiczne lub słomiane, które zastępują ręczniki plażowe. Ponadto furorę robią także namioty, w których możemy się ukryć przed intensywnym słońcem. Wakacyjną bazę warto ozdobić błyszczącymi wiatrakami, które pod wpływem podmuchu wiatru pięknie się mienią.

Podczas plażowania nie zapominajmy o dzieciach. Idąc nad morze, warto zabrać ze sobą wiaderka, łopatki, a także dmuchane piłki czy materace w kształcie flaminga.

Bezpieczeństwo i odpowiedzialność na plaży

Zabawki i gadżety plażowe z pewnością uatrakcyjnią naszą wizytę nad polskim morzem. Są jednak rzeczy, o których zawsze należy pamiętać. Po pierwsze – krem z filtrem, po drugie - woda do picia, po trzecia - pompka do nadmuchania zabawek, w końcu po czwarte - worek na śmieci.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Na greckich plażach bez maseczki. Jakie jeszcze ograniczenia zostaną zniesione dla turystów z Polski?

Uczestnicy "Odysei bałtyckiej" zebrali na polskich plażach kilkadziesiąt ton śmieci. "Teraz startujemy w górach"

Maseczki obowiązkowe niemal w całej Europie, nawet na plażach. Sprawdź, gdzie możesz zapłacić wysoką grzywnę

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości