Newsy

Pogoda w piątek: chłodno i deszczowo

Newsy

W piątek spodziewajmy się przelotnych opadów deszcz. Temperatura od 6 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 10 st. C miejscami na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany.

W nadchodzących dniach czeka nas spore ochłodzenie. Miejscami temperatura spadnie do 4 stopni Celsjusza. Pojawią się opady deszczu, a miejscami także deszczu ze śniegiem.

Pogoda w piątek 23 kwietnia 2021 r.

Piątek upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu o sumie 2-7 l/mkw. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 6 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 10 st. C miejscami na zachodzie. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu.

Pogoda w sobotę 24 kwietnia 2021 r.

Na sobotę synoptycy prognozują przelotne opady deszczu, a na Suwalszczyźnie deszczu ze śniegiem do 1-5 l/mkw. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Pomorzu Zachodnim. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Pogoda w niedzielę 25 kwietnia 2021 r.

Niedziela zapowiada się pogodna tylko na zachodzie kraju. W pozostałych regionach przelotnie popada deszcz, a na Suwalszczyźnie deszcz ze śniegiem rzędu 1-5 l/mkw. Termometry pokażą maksymalnie od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr.

Więcej informacji o pogodzie w TVN Meteo.

Zobacz też:

Najjaśniejsza pełnia Księżyca w roku wypada w kwietniu. Astrolog Merkurja o horoskopie dla wszystkich znaków

Dorota Wellman: "Celebrytki nie inspirują nikogo do niczego". Kogo podziwia dziennikarka?

Zakaz palenia na balkonach? Pomysł dzieli Polaków

Autor: Luiza Bebłot

Źródło: TVN Meteo, x-news

Pozostałe wiadomości