Newsy

Najgłośniejsze rozstania 2019 roku. Wiśniewscy, Adele, Wieniawa. Kto jeszcze?

Newsy

rozstania 2019

Kolejny rok zbliża się ku końcowi. Czas na podsumowania, zestawienia, wnioski. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie par, którym nie udało się dobiec wspólnie na finisz 2019 roku. Poniżej przegląd związków, którym, jakby to powiedziała młodzież: "nie pykło".

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner byli razem niemalże 10 lat. Para rozstała się w marcu, natomiast rozwód miał miejsce we wrześniu. Było to najdłuższe, czwarte, małżeństwo wokalisty Ich Troje.

Więcej:

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Po 23 latach małżeństwa Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska postanowili zakończyć wspólny etap życia.

Mam wszystko poukładane i ogarnięte. Żyję i działam dalej. Mam szczęście, że trafiłam na takiego ojca moich dzieci i rozchodzimy się w megapokojowym nastroju. Spełniam marzenia, szkoląc i wykładając

– komentowała Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Zobacz także: Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozwodzą się?

Blanka Lipińska i Maciej Buzała

Związek polskiej pisarki utrzymał się przez rok. Blanka Lipińska i Maciej Buzała zakończyli podobno swoją relację pokojowo:

Jesteśmy najlepszym przykładem na to, że można podjąć spokojną, rozsądną decyzję. Jeżeli ludzie do siebie nie pasują, to nie zmuszać się, nie brnąć w to, tylko zostać przyjaciółmi

Zobacz także: Kto zagra w filmie "365 dni" Blanki Lipińskiej?

Edyta Zając-Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak

Edyta Zając-Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak byli małżeństwem od 2016 roku. Rozstali się, ponieważ piłkarzowi urodziło się dziecko z inną kobietą:

Ja swojej żonie życzę jak najlepiej. Chcę, aby była szczęśliwa. Tak się nasze życie ułożyło, że na tę chwilę nie jesteśmy razem. Ale wiemy, jak los bywa szalony, zobaczymy, co będzie dalej

Zobacz także: "Moje małżeństwo zakończyło się. Podjęłam kroki rozwodowe"

Magda Cielecka i Daniel Wajntraub

Aktorka poznała Daniela w 2013 roku, gdy spędzała wakacje w Tel Awiwie. Dawid Wajntraub jest promotorem kultury Izraela i przewodnikiem wycieczek. Związek wytrzymał 6 lat.

Zobacz także: Oto pierwsze wspólne zdjęcie Cieleckiej i Gelnera!

Baron i Julia Wieniawa

Piękni, młodzi, zdolni. Ich relacja była bardzo głośno komentowana w mediach. Życie jednak miało swoje plany i Julia Wieniawa rozstała się w tym roku z muzykiem zepsołu Afromental:

Zmiana jest bolesna. Ale nic tak nie boli, jak utknięcie w miejscu, do którego nie należysz

Zobacz także: Baron i Julia Wieniawa przyłapani na wspólnej kolacji

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz

To była najgorętsza para roku. Dwójka najpopularniejszych, polskich twórców kryminałów razem- brzmiało to wręcz bajkowo. Pomimo faktu, iż para postanowiła nie budować wspólnej przyszłości, Katarzyna Bonda w wywiadzie powiedziała, że Remigiusz przywrócił jej wiarę w miłość.

Zobacz także: Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są parą!

Adele i Simon Konecki

Brytyjska wokalistka rozstała się po 8 latach związku z Simonem Koneckim. Pomimo wspólnego wychowywania urodzonego w 2012 roku syna, Angelo Jamesa, relacja nie przetrwała próby czasu.

Zobacz także: Adele przeszła niesamowitą metamorfozę

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina i Bradley zaczęli spotykać się ze sobą wiosną 2015 roku. Mają dwuletnią córkę Lee, nie zdecydowali się jednak ani na ślub, ani na zaręczyny. Prawdziwą przyczyną ich rozstania było podobno inne podejście do ich wspólnego życia - a nie Lady Gaga, jak rozpisywały się media.

Zobacz także: Angelina Jolie i Bradley Cooper parą?

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Bartosz Sobkowiak

Pozostałe wiadomości