Newsy

"Najgorsze polskie tatuaże" nie mają z nimi szans. Artyści rozprawili się z błędami młodości

Newsy

Jeszcze kilkanaście lat temu tatuaże wzbudzały wiele kontrowersji. Dziś coraz więcej osób może pochwalić się mniejszymi lub większymi "dziarami". Co w przypadku, kiedy malunek jest błędem młodości i szpeci ciało zamiast je ozdabiać? Z pomocą przychodzi doświadczona ekipa - bohaterowie nowego programu TTV "Najgorsze polskie tatuaże".

Gdy tatuaże szpecą zamiast zdobić

"Najgorsze polskie tatuaże" to nowość w ramówce TTV. W każdym odcinku poznamy cztery osoby, które wstydzą się malunków na swoim ciele. Wyzwania ich przykrycia podejmą się Sebastian "Junior", Kaja, Tomek, Łukasz oraz Paweł. Każdy z tatuatorów ma swój własny indywidualny styl. Od graficznego realizmu po dotwork.

Przykrycie nieudanego tatuażu to prawdziwa sztuka. Sposobów jest wiele - można przykładowo wytatuować na nim zupełnie inny wzór lub rozbudować istniejący.

"Najgorsze polskie tatuaże" - jak je zakryć?

mat. promocyjne

Sentencje i cytaty to bardzo popularne pomysły na tatuaże. Niestety, w przypadku "dziar" w językach obcych często zdarzają się błędy. Tak też musiało być i tutaj. Jak widać, tatuator próbować naprawić swoją pracę, ale efekt końcowy wygląda nieprofesjonalnie. Finalnie sentencję przykrył kwiecisty tatuaż.

mat. promocyjne

Dłonie to bardzo bolesne, a jednocześnie często wybierane miejsce przez fanów tatuaży. Tym razem ból nie był chyba jednak warty efektu końcowego. Dopiero po ingerencji profesjonalisty "dziarka" nabrała kształtu i charakteru.

mat. promocyjne

Tu przykład prawdziwego błędu młodości. Rasistowski tatuaż to żaden powód do dumy. Nie ma się więc co dziwić, że właściciel postanowił go przykryć.

mat. promocyjne

Wątpliwej jakości serce zastąpił ciekawy, kolorowy tatuaż. To odważny wzór, ale zgodzicie się chyba z nami, że wygląda o niebo lepiej od oryginału?

mat. promocyjne

Uratowana "dziarka" nie tylko wygląda lepiej, ale też dobrze komponuje się z sąsiadującym smokiem. Kolor potrafi działać cuda.

Premierowe odcinki "Najgorszych polskich tatuaży" w soboty o 22:00 na TTV.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości