Newsy

Pandora i nowe rozterki w "Hotelu Paradise 3". Tym razem Kara rozbije związek Bibi i Simona?

Newsy

TVN7/x-news

Pojawienie się Kary w "Hotelu Paradise 3" sprawiło, że wszystko trzęsie się w posadach. Uczestnicy od razu zauważyli, że dziewczyna może naprawdę namieszać w istniejących już parach. Czy tak faktycznie się stanie?

"Hotel Paradise 3" odcinek 41. Pandora rozwieje wątpliwości uczestników?

Wygląda na to, że Kara to niebezpieczna zawodniczka. Najpierw rozdzieliła Nathalię i Marcina, a teraz niebezpieczna może być szczególnie dla Bibi, bo od początku nie ukrywała, że podoba jej się Simon. On także przyznał, że Kara to dziewczyna w jego typie.

W 41. odcinku "Hotelu Paradise 3" uczestnicy odpowiadali na pytania Pandory. Czy Kara powie wprost, że jednak chce stworzyć związek z Simonem? Co na to Bibi? W zapowiedzi słyszymy, jak Bibi mówi, że "może już jechać do Polski". Z kolei Luiza przyznała, że "pierwszy raz przyszedł ktoś, kto jest w stanie zamącić w pewnych parach".

Nie obuło się też bez małego wypadku. Podczas gry, Kara dostała piłką prosto w twarz. Natomiast Marcin, rozmawiając z Ewą stwierdził, że "nie ma ochoty angażować się w żaden związek". To może być wielki cios dla Nathalii.

Pandora w "Hotelu Paradise"

Z pewnością nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że gwiazdą Pandory w tym odcinku była zdecydowanie Kara. Większość pytań było skierowanych właśnie do niej. Stwarzająca pozory skromnej i wycofanej nowa uczestniczka dzielnie odpowiadała na kolejne pytania.

W trakcie Pandory doszło też do zabawnej pomyłki. Krzysztof, zapytany, czy ma jakieś plany w stosunku do Kariny odpowiedział twierdząco argumentując, że świetnie się ze sobą dogadują. Dopiero po chwili zorientował się, że pytanie nie dotyczyło jego partnerki, a nowej uczestniczki.

W trakcie Pandory zdarzyło się również coś, czego żaden z uczestników się nie spodziewał. Nathalia, która w wyniku decyzji Kary została singielką, musiała zdecydować z którą z dziewczyn się zamieni tworząc nową parę - warunek był jeden, nie mogła wybrać Marcina. Chwilę później to Ewa była singielką, a Nathalia stworzyła parę z Krystianem.

"Hotel Paradise 3" - wyjątkowe rozmowy

Simon zorientował się, że Kara mogła błędnie odczytać jego sygnały i postanowił wyprostować sytuację między nim a nową uczestniczką. Poprosił ją o chwilę rozmowy i choć nie powiedział wprost, żeby nie podchodziła do niego w czasie rajskiego rozdania, bardzo mocno jej zasugerował, że jeśli wybierze jego, to nie będzie to dobra decyzja. Na spotkanie Simona i Kary nie najlepiej zareagował Kuba, który poczuł się zdradzony. Obawia się, że po sugestii kumpla nowa uczestniczka podejdzie do niego, a to byłoby nie w porządku w stosunku do Luizy.

Kara i Ewa dostały też szansę, żeby lepiej poznać panów. Klaudia El Dursi zorganizowała dla nich szybkie randki. Jeszcze przed rajskim rozdaniem dziewczyny będą mogły zdecydować, z którym z panów spotkają się po raz kolejny. Kara zdecydowała się na randkę na plaży z Krystianem, a Ewa z Kubą.

"Hotel Paradise 3" odcinek 41. Kiedy oglądać?

W "Hotelu Paradise 3" nie brakuje emocji. Teraz, kiedy w związkach poważnie namieszała Kara, jest jeszcze ciekawiej. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Nowe odcinki "Hotelu Paradise 3" oglądaj na antenie TVN7 od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Hotel Paradise | Odcinek 41 | Zwiastun

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości